شنبه ۱۹ بهمن؛ آلبوم میان حسام اینانلو و نوید افقه رونمایی می شود

شنبه ۱۹ بهمن؛ آلبوم میان حسام اینانلو و نوید افقه رونمایی می شود

پیلانو: آیین رونمایی از آلبوم میان به هنرمندی حسام اینانلو و نوید افقه روز شنبه نوزدهم بهمن ماه در شهر کتاب مرکزی انجام می شود.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، آیین رونمایی از آلبوم «میان» به هنرمندی حسام اینانلو و نوید افقه روز شنبه نوزدهم بهمن در شهر کتاب مرکزی انجام می شود. در این مراسم حسام اینانلو (آهنگساز و نوازنده کمانچه)، هوشیار خیام (نوازنده پیانو)، نوید افقه (نوازنده تنبک)، مجید کاشانی (گرافیست)، سهیل سعیدی (صدابردار) و سپهر سعیدی (ناشر) حضور خواهند داشت.
حسام اینانلو آهنگساز این آلبوم درباره ضبط این اثر اظهار داشت: موسیقی را ابتدا طراحی نموده و بعد از اتمام طراحی و ضبط، کار را به هوشیار خیام سپردم. ضمن اینکه ایده هایی در ساز خیام وجود داشت که امکانی برای رنگ آمیزی و تحرک به موسیقی می داد.
این نوازنده و آهنگساز درباره تاثیر حضور نوید افقه در جریان ساخت آلبوم توضیح داد: بعد از اضافه شدن نوید افقه به گروه، آلبوم میان برایم جذاب تر از قبل شد. نوید افقه نگاهی منحصر به فرد به ریتم و چیدمان صداها دارد و پروژه را به نقطه اوج احساسی اش رسانده است.
آلبوم «میان» در چارچوب سه قطعه روز شنبه ۱۹ بهمن با برگزاری ویژه برنامه ای در شهر کتاب مرکزی به آدرس خیابان شریعتی، نرسیده به خیابان معلم، نبش کوچه کلاته در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

منبع: