شهرام ناظری کنسرت خود را به نفع سیل زدگان برگزار کرد برایم سعادتی است در دانشگاه بخوانم

شهرام ناظری کنسرت خود را به نفع سیل زدگان برگزار کرد برایم سعادتی است در دانشگاه بخوانم

به گزارش پیلانو شهرام ناظری با سیل زدگان همراه شد و کنسرت خویش را به نفع آنها در دانشگاه صنعتی شریف برگزار کرد.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا، شهرام ناظری در این کنسرت ضمن تشکر از دانشگاه صنعتی شریف بیان کرد که هدف از برگزاری این کنسرت اجرای یک برنامه هنری و کمک به سیل زدگان کشور بوده است.
او افزود: من فکر کردم برای اجرای این برنامه هیچ جا بهتر از دانشگاه خصوصاً دانشگاه صنعتی شریف نیست. فکر کردیم اگر این کنسرت در دانشگاه اجرا شود مردم به دانشگاه و هنرمند باسابقه شان اعتماد دارند. من و گروه تمام عواید این اجرا را به سیل زدگان اهدا می نماییم.
این هنرمند همین طور با بیان این که «برای من سعادتی است در دانشگاه اجرا کنم»، اظهار داشت: محیط دانشجویی پر از شور و دانش و فهم و فرهنگ است.
ناظری سپس خواند «چون خیال تو آید به دلم رقص کنان…» و کنسرت شروع شد. در ادامه نوبت به «شیدا شدم» رسید. قطعه بعدی «راست بگو نهان مکن» بود که ناظری معتقد می باشد مولانا در این شعر طنزی گنجانده است.
ادامه این کنسرت با خواندن ابیاتی از مثنوی معنوی همراه شد. سپس آن «باز آمدم چون عید نو» اجرا شد. ناظری سپس ساز دست گرفت و «دلا نزد کسی بنشین» و «اندک اندک» را اجرا کرد.
این هنرمند قطعه ای کردی را برای اختتام این برنامه انتخاب نمود و سپس اتمام آن اظهار داشت: شور و حال دانشجویی دلپذیر بود و شب خوبی را رقم زدید.
علی ترابی، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این کنسرت حضور داشت.
شهرام ناظری قبل تر درباره این کنسرت به ایسنا اظهار داشته بود: من همراه با دانشگاه صنعتی شریف پیش قدم شدم با همکاری کانون موسیقی این دانشگاه کنسرتی را به نفع مردم سیل زده لرستان؛ خوزستان و گلستان برگزار کنم. دوست داشتم این کار در دانشگاه صورت گیرد چون دانشگاه وزنه و اعتباری دارد و می تواند بیشتر مورد اعتماد مردم واقع شود. قصد دارم عوائد کنسرت دانشگاه صنعتی شریف را در حسابی که روی آن کنترل دارم، قرار دهیم و بعد پول را در اختیار چند نفر از دانشجویان این دانشگاه بگذاریم تا با حضور در مناطق سیل زده آنرا هزینه کنند. شاید هم از تهران وسایل مورد نیاز را تهیه و به مناطق لطمه دیده ارسال کردیم. حتی می توانیم مانند زلزله بم برای هنرمندانی که سازهایشان از دست رفته است، ساز تهیه نماییم.