بیانیه سازمان بسیج هنرمندان كشور؛ سیدعلی و حواریون عاشورایی جرقه امید را در دل مومنان روشن کردند

بیانیه سازمان بسیج هنرمندان كشور؛ سیدعلی و حواریون عاشورایی جرقه امید را در دل مومنان روشن کردند

پیلانو: سازمان بسیج هنرمندان کشور در تجلیل از عملیات غرورآفرین وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اطلاعیه ای را منتشر نمود.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، سازمان بسیج هنرمندان کشور با انتشار اطلاعیه ای از عملیات غرورآفرین «وعده صادق» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر نمود.
در متن بیانیه سازمان بسیج هنرمندان کشور آمده است:
«وَ لَمّا رَأَی المُؤمِنونَ الأَحزابَ قالوا هٰذا ما وَعَدَنَا اللَّهُ وَرَسولُهُ وَصَدَقَ اللَّهُ وَرَسولُهُ وَما زادَهُم إِلّا إیمانًا وَتَسلیمًا
مؤمنان وقتی لشکر احزاب را دیدند گفتند: «این همان است که خدا و رسولش به ما وعده داده، و خدا و رسولش راست گفته اند!» و این مورد جز بر ایمان و تسلیم آنان نیفزود.
اینجا ایران است؛ سرزمینی که پادشاهانش حرف زدن ضد اسرائییل را جرم می دانستند و جوانان مؤمن و انقلابی را به خاطر همین جرم شکنجه می کردند.
حالا ارباب همان اسراییل وقتی می خواهد در رابطه با ایران حرف بزند، احتیاط می کند؛ این یعنی وعده خدایا صادق است.
اینجا ایران است؛ روزگاری سفیر انگلیس شاه مملکت را جا به جا می کرد و آمریکا برای سرنگونی یک حکومت کافی بود ناوش را به حرکت درآورد.
امروز، اما پیشرفته ترین ناوهای آمریکا و انگلیس با موشک های پابرهنگان یمنی در قعر اقیانوس فرو می روند و آب از آب تکان نمی خورد؛ این یعنی ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم…
ما این عزت و اقتدار را مدیون آن پیر روشن ضمیری هستیم که وعده صادق خدا را باور داشت و توانست با عصای موسوی بر مخوف ترین سلاح های نظامی پیروز شود.
او بود که هارون عصر را پرورش داد تا امروز پرچم سبز انتظار را با دستان مقتدرش در اهتزاز نگاه دارد.
اکنون سیدعلی و حواریون عاشورایی اش جرقه امید را در دل مستضعفین عالم شعله ور کرده اند؛ تا بسترساز ظهوری شوند که افول ظلم و سیاهی در تمامی عالم را ندا خواهد داد.
هنرمندان بسیجی کشور در مقابل شجاعت، ایمان و تدبیر امام امت و وفاداری و بصیرت امت امام سر تعظیم فرود می آورند و دست یکایک سربازان شجاع و پاسداران باهوش و جان برکف انقلاب اسلامی را می بوسند که با یک سیلی به یاد ماندنی بر صهیونیزم کودک کش، قلب مجروح مظلومین عالم را شاد کردند.
اللهم انصر الإسلام والمسلمین واخذل الکفار والمنافقین.»

منبع: