به میزبانی انجمن موسیقی ایران؛ داریوش طلایی کارگاه آموزشی برگزار می کند

به میزبانی انجمن موسیقی ایران؛ داریوش طلایی کارگاه آموزشی برگزار می کند

پیلانو: داریوش طلایی آهنگساز، نوازنده و مدرس موسیقی ایرانی بواسطه همراهی انجمن موسیقی ایران کارگاه آموزشی بداهه پردازی در موسیقی دستگاهی ایران را برگزار می نماید.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، طی روزهای چهاردهم و پانزدهم دیماه انجمن موسیقی ایران کارگاه آموزشی داریوش طلایی، ردیف دان و نوازنده تار و سه تار را با مبحث «بداهه پردازی در موسیقی دستگاهی ایران» برگزار می نماید.
در این دوره هنرجویان به ۲ صورت فعال و غیرفعال شرکت خواهند کرد که هنرجویان فعال بعد از ثبت نام و ارسال مدارک و پذیرش نهایی با ساز خود روی صحنه حضور خواهد داشت و به صورت مستقیم با استاد در تبادل مطالب خواهند بود. شرکت در این دوره برای نوازندگان تمامی سازها آزاد است.
هنرجویانی که خواستار شرکت فعال در این کارگاه هستند از ۲۸ آذر تا ۶ دیماه از راه سامانه بامک با ارسال رزومه هنری و هم ویدیویی از اجرای یک گوشه و یک قطعه ضربی می توانند در گزینش نهایی شرکت نمایند.
اسامی این دسته از هنرجویان بعد از انتخاب نهایی در تاریخ دهم دیماه اعلام خواهد شد.
هزینه ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی در قسمت فعال، با ظرفیت ۱۵ نفر، توسط انجمن موسیقی ایران پرداخت خواهد شد.
هنرجویان غیر فعال هم با ظرفیت ۱۰۰ نفر (در هر روز) بعد از ثبت نام با پرداخت شهریه به دوره راه خواهند یافت.
کارگاه بداهه پردازی در موسیقی دستگاهی ایران در ۲ روز و ۴ نوبت بامداد ۱۰: ۳۰ تا ۱۲: ۳۰ و پس از ظهر ۱۳: ۳۰ تا ۱۵: ۳۰ در تالار رودکی برگزار می شود.
متن فراخوان کارگاه روشهای فنی نوازندگی و بداهه پردازی در موسیقی دستگاهی ایران در اینجا قابل مشاهده می باشد.