در آستانه كنسرت سِحر سَحر؛ انتشار مست و دیوانه با صدای تاج

در آستانه كنسرت سِحر سَحر؛ انتشار مست و دیوانه با صدای تاج

پیلانو: موزیک ویدیوی مست و دیوانه به آهنگسازی فرشید کاکاوند در آستانه برگزاری کنسرت مشترک وحید تاج و تنبورنوازان طرز پیش روی مخاطبان قرار گرفت.
دریافت 67 MB
به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی گروه «تنبورنوازان طرز»، موزیک ویدیوی «مست و دیوانه» با آهنگسازی فرشید کاکاوند، خوانندگی وحید تاج و همراهی گروه تنبورنوازان «طرز» منتشر گردید.
این اثر در حالی منتشر می شود که گروه تنبورنوازان «طَرز» با خوانندگی وحید تاج، روز سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ در فرهنگسرای ارسباران کنسرت خویش را برگزار می کنند.
فرشید کاکاوند سرپرست گروه «تنبورنوازان طرز» و آهنگساز قطعه «مست و دیوانه» اظهار داشت: ساخت این قطعه به سال ۱۳۹۷ برمی گردد. آن زمان آلبوم «سِحر سَحر» را با صدای وحید تاج منتشر نموده بودیم و آقای تاج به راستی با تسلط بسیار قطعات آن آلبوم را اجرا کردند.
وی افزود: آهنگ «مست و دیوانه» در آواز اصفهان ساخته شده است و در تنظیم این قطعه برای سازهای قانون با نوازندگی پریچهر خواجه و عود با نوازندگی شیدا حبیبه وند خط ملودی مجزا نوشتم. قطعه را با صدابرداری حسن خدایی نیا ضبط کردیم و میکس و مسترینگ را غلامرضا صادقی انجام داده است. البته پس از ضبط قطعه، نتیجه کار آنقدر به دلمان نشست که تصمیم گرفتیم آنرا به صورت موزیک ویدیو منتشر نماییم.
این آهنگساز بیان نمود: برای تهیه ویدیوی این قطعه تماسی با محمدرضا امامقلی مدیرکل حوزه هنری استان قزوین داشتم. ایشان با جدیت و دلسوزی بسیار با ما کمال همکاری را داشتند تا موزیک ویدیوی «مست و دیوانه» در حوزه هنری استان قزوین تولید شود. آقای امامقلی تاکید داشت که آثاری با عیار بالا را با جان و دل حمایت می کند و به راستی که همین گونه هم شد.
سرپرست گروه «تنبورنوازان طرز» توضیح داد: برای ما بسیار پرارزش است که مسئول حوزه هنری استان قزوین، به این خوبی از هنر فاخر حمایت می کند و ضروری است که به صورت ویژه از او تشکر کنم. ضمن این که ما این شانس را داشتیم که تیمی حرفه ای به کارگردانی مرتضی سازنده از جانب حوزه هنری استان قزوین مامور شد تا موزیک ویدیویِ اثر ما را بسازد.
آهنگساز قطعه «مست و دیوانه» در قسمت پایانی صحبت هایش اظهار داشت: این قطعه یکی از قطعه های گروه «تنبورنوازان طرز» است که در کنسرت روز سه شنبه فرهنگسرای ارسباران اجرا خواهد شد.
کنسرت مشترک گروه «تنبورنوازان طرز» و وحید تاج ۱۴ آذر ۱۴۰۲ به تهیه کنندگی یاسر یگانه در سالن فرهنگسرای ارسباران روی صحنه می رود.
این کنسرت در ۲ بخش اجرا می شود که در قسمت اول سازهای تنبور، سه تار، تنبک و عود روی صحنه می آیند و در قسمت دوم تنبورنوزان به گروه اضافه خواهند شد. در کنسرت «سِحر سَحر» اشعاری از مولانا، حمید عابدیها و ابوسعیدابوالخیر اجرا می شود.

منبع: