نگارخانه بهارک بهشت می شود

نگارخانه بهارک بهشت می شود

پیلانو: نمایشگاه آثار بهشته امینی با عنوان بهشت و با نمایش 2 مجموعه نقاشی و هندسه نقوش در گالری بهارک افتتاح خواهد شد.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی گالری، نمایشگاه انفرادی نقاشی «بهشت» که شامل ۲ مجموعه نقاشی و هندسه نقوش بهشته امینی است، ساعت ۱۷ روز جمعه ۵ آبان ماه با حضور پدیدآورنده آثار در نگارخانه بهارک افتتاح خواهد شد.
بهشته امینی درباره ی آثار به نمایش درآمده در «بهشت» در سخنانی کوتاه عنوان کرد: «این نمایشگاه شامل ۲ مجموعه است: نقاشی و هندسه نقوش. مجموعه نقاشی، ذهنی تصویرسازی شده است و با رنگ روغن، گواش، اکولین و پاستل در ابعاد مختلف اجرا شده اند. همچنین، مجموعه هندسه نقوش، بر پایه گره های هندسی و با الهام از نقوش سنتی طراحی و با گواش، راپید، خودکار و مداد رنگی در ابعاد مختلف اجرا شده اند.»
بهشته امینی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد است و چند سالی است به تدریس هنر در مقاطع مختلف تحصیلی اشتغال دارد.
علاقه مندان به هنرهای تجسمی می توانند برای تماشای ۲۹ تابلوی نقاشی به نمایش درآمده در اولین نمایشگاه انفرادی بهشته امینی، از ساعت ۱۷ تا ۲۰، روزهای شنبه تا چهارشنبه ۶ تا ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۲ به نگارخانه بهارک واقع در میدان ونک، ده ونک، کوچه شهید صابری، کوچه یکم، پلاک ۱ مراجعه کنند.

منبع: