با حكم معاون هنری حوزه هنری؛ سرپرست مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری منصوب گردید

با حكم معاون هنری حوزه هنری؛ سرپرست مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری منصوب گردید

پیلانو: با حکم علی فروزانفر معاون هنری حوزه هنری، محمد زرویی نصرآباد به عنوان سرپرست مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری منصوب گردید.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، از طرف علی فروزانفر معاون هنری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، محمد زرویی نصرآباد به عنوان سرپرست مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری منصوب گردید.
در حکم علی فروزانفر، خطاب به محمد زوریی نصرآباد آمده است: «هنرهای تجسمی از ارکان هنر انقلاب و جریان ساز در دهه های پیش بوده و آتیه هنر انقلاب اسلامی وابسته به رویش و تربیت هنرمندان خلاق، متخصص و متعهد خواهد بود. مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری در دهه های اخیر با تربیت هنرمندان متعهد و خلق آثار برجسته، پرچمدار این مسیر باارزش و متعالی بوده است.
بنا به دانش، تخصص و تجربیات ارزشمند، حضرتعالی به عنوان «سرپرست مرکز هنرهای تجسمی» منصوب می شوید. توجه به ترویج مفاهیم متعالی در هنر انقلاب اسلامی، ارج نهادن به هنرمندان پیشکسوت و نخبگان هنری، کشف و تربیت هنرمندان جوان در سراسر کشور حول ایده فراتهران، برقراری ارتباط مؤثر با مراکز استانی حوزه هنری، سازماندهی و پایش و تقویت آثار گنجینه های هنرهای تجسمی، برقراری ارتباط پایدار مرکز با سایر مجموعه های فرهنگی و هنری، بهسازی و فعال سازی کارگاه حجم و اصلاح ساختارهای سفارش و نظام تولید آثار مورد انتظار است.
در پایان از زحمات باارزش استاد گرانقدر جناب آقای سید مسعود شجاعی طباطبایی مدیر پیشین این مرکز قدردانی می شود.»

منبع: