اعتماد تلویزیون کره به خواننده جوان برای اجرا

اعتماد تلویزیون کره به خواننده جوان برای اجرا

پیلانو: شبکه تلویزیونی KBS ـ به عنوان بزرگترین و با اهمیت ترین شبکه تلویزیونی کره جنوبی ـ در امتداد میراث 30 ساله خود برای پخش برنامه های گفتگومحور شبانه در زمینه موسیقی، برنامه جدیدی به نام «فصول» را از ماه فوریه ادامه خواهد داد.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا، موسیقی پاپ کره جنوبی که این روزها با عنوان کی پاپ هم شناخته می شود، توجه خیلی از جوان ها در این کشور و همین طور برخی دیگر از کشورها را به خود جلب کرده است و قسمتی از این توجه را مرهون سیاستگذاری های فرهنگی در این کشور در قبال صنعت هنرِ موسیقی، سریال سازی و… است.
حالا اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه در خبری اعلام نموده است که این برنامه موسیقایی جدید که سه دهه است از تلویزیون کره پخش می شود، با اجرای جی پارک ـ آهنگساز، خواننده و بازیگر ـ روزهای جمعه پخش خواهد شد.
شبکه تلویزیونی کی بی اس در اطلاعیه ای اعلام نمود:
«این برنامه موسیقایی مقرر است در چهار فصل مختلف پخش شود و اجرای هر سه ماه بر عهده یک نفر خواهد بود. بر این اساس، جی پارک ۳۵ ساله مجری فصل اول خواهد بود. همین طور با پیروی از سنت KBS که برنامه موسیقی اواخر شب را به نام هنرمند نامگذاری می کند، عنوان نخستین بخش «فصل ها ـ درایو جی پارک» خواهد بود.»
KBS گفته است: «این هنرمند در ۱۵ سال فعالیت هنری اش، استعداد خودرا به عنوان خواننده و تهیه کننده نشان داده است.» با این همه پارک جوان با پذیرفتن اجرای این برنامه ی گفت وگومحور خودرا به چالش می کشد تا برای نخستین بار یک برنامه موسیقی را به تنهایی اداره کند. وی در این برنامه داستان های مختلفی از هنرمندان رشته های مختلف را به اشتراک خواهد گذاشت.
برنامه «فصول» در امتداد سیاست های شبکه دولتی کی بی اس با هدف حمایت و پرداختن به موسیقی در قالب برنامه های گفتگومحور شبانه پخش می شود.