برای اجرا در ششم بهمن ماه؛ چراغ کنسرت ها با بوم بوم روشن می شود!

برای اجرا در ششم بهمن ماه؛ چراغ کنسرت ها با بوم بوم روشن می شود!

به گزارش پیلانو، زانکو از خوانندگان نوظهور دهه ۹۰ موسیقی ایران، بنا بر اعلام یک سامانه رسمی فروش بلیت، پس از مدت ها مقرر است طلسم برگزار نشدن کنسرتهای پاپ را بشکند.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، یکی از سامانه رسمی فروش بلیت کنسرت ها از روز گذشته بعد از مدت ها، از برگزاری اجرای زنده زانکو خواننده موسیقی پاپ در روز پنجشنبه ششم بهمن ماه به رهبری ارکستر رضا پوررضوی در دو نوبت ۱۹ و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران اطلاع داده است.
براساس اعلام این سامانه، مرحله فروش بلیت کنسرت یاد شده که به شکلی نخستین کنسرت با فروش بلیت طی ماه های اخیر موسیقی کشورمان به حساب می آید، از ساعت ۱۳ امروز دوشنبه سوم بهمن ماه شروع می شود. هنوز قیمت رسمی بلیت های این اجرا اعلام نشده است اما برخی خبرهای غیررسمی حکایت از قیمت گذاری ۲۵۰ تا ۶۵۰ هزارتومانی برای این اجرا دارد.
زانکو یکی از خوانندگان موسیقی کشورمان است که اغلب او را با آهنگ «مثلا [مثلا روم زوم کنی، بوم بوم کنه قلبم]» می شناسند؛ قطعه ای که هنوز معلوم نیست آیا در دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز گرفته است یا خیر؟ و در صورت صدور مجوز برای آن، چگونه فرایند آن طی شده است؟
زانکو همچون خوانندگانی است که سبک آهنگسازی، تنظیم و خوانش قطعاتش طی ماه های اخیر مورد توجه طیفی مخاطبان بخصوص مخاطبان کم سن و سال در فضای مجازی قرار گرفته است. کم و کیف فعالیت این خواننده از منظر هنری می تواند در شرایط مناسب تری مورد واکاوی قرار گیرد، اما آنچه مشخص است، پرشدن سالن های کنسرتش دور از انتظار نیست.

«مثلاً»، «رفتن»، «بنددلم»، «بی قرارم»، «یه دونه گل»، «ممنون عشقم»، «تظاهر»، «درد»، «اشک»، «گل ناز من»، «سکوت» قطعاتی هستند که تابحال از جانب زانکو انتشار یافته اند و هنوز اعلام نشده که مقرر است کدام یک از این قطعات در این کنسرت به صورت زنده اجرا شود.
هنوز تهیه کننده و برگزارکننده این کنسرت هم به صورت رسمی اعلام نشده است اما به نظر می آید برگزاری کنسرت زانکو می تواند آغازگر فصل جدیدی از اجرای کنسرتهای موسیقی پس از مدت ها توقف در تهران و سایر شهرهای کشور باشد؛ فرآیندی که از چندی قبل با برگزاری کنسرتهای خوانندگانی چون پرواز همای و امید جهان در شرایطی متفاوت می توانست کلید بخورد و حالا با بلیت فروشی برای کنسرت زانکو می تواند صورت جدی تری به خود بگیرد.

منبع: