اهالی موسیقی در مسیر جام جهانی-۸؛ فوتبالیست های دهه هشتادی مردم را غافلگیر کردند

اهالی موسیقی در مسیر جام جهانی-۸؛ فوتبالیست های دهه هشتادی مردم را غافلگیر کردند

به گزارش پیلانو، کنار تیم عنوان یکی از تازه ترین نماهنگ های ساخته شده ورزشی است که اخیرا با هدف ایجاد روحیه شور و نشاط اجتماعی برای تشویق تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی منتشر گردید.
دریافت 92 MB
به گزارش پیلانو به نقل از مهر، نماهنگ «کنارتیم» عنوان یکی از تازه ترین آثار تصویری ساخته شده است که با هدف ایجاد روحیه شور و نشاط اجتماعی برای تشویق تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی قطر پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.
در این نماهنگ که در چارچوب یک اثر تصویری با حضور نوجوانان دختر و پسر دهه هشتادی با حال و هوای نشاط انگیزی ساخته شده، گروه اجرایی کوشیده اند ضمن عرضه یک اثر موسیقایی که حس و حال موسیقایی آن با سلیقه نوجوانان امروز جامعه ایرانی تطابق دارد، مشوق اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه بازی حساس با تیم فوتبال آمریکا در آخرین دیدار مرحله مقدماتی باشند.
مهدی استخر شاعر، احسان جوادی آهنگساز، طاهر ده پهلوان تهیه کننده، حسین لشگری کارگردان و مؤسسه رسا مجری طرح گروه اجرایی این نماهنگ را می سازند.
کلیپ تصویری «به عشق ایران» تولید دفتر سرود معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماهنگ «تای پای جان برای ایران» به خوانندگی محمد معتمدی تولید انجمن موسیقی ایران، «لحظه صعود» به خوانندگی احسان جوادی، نماهنگ «تیم ملی» به خوانندگی غلامرضا صنعتگر همچون آثاری هستند که تابحال به مناسبت جام جهانی فوتبال تهیه و ساخته شده اند.
خبرگزاری مهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

منبع: