با تولید یك اثر بی كلام صورت گرفت؛ حضور هنرمند ایرانی در مرحله نهایی یک مسابقه بین المللی

با تولید یك اثر بی كلام صورت گرفت؛ حضور هنرمند ایرانی در مرحله نهایی یک مسابقه بین المللی

به گزارش پیلانو، محمدرضا اژدری آهنگساز ایرانی با آهنگ بی کلامِ نیل در مرحله نهایی یک مسابقه بین المللی در میان ۱۰ آهنگساز برتر دنیا قرار گرفت.

به گزارش پیلانو به نقل از امور رسانه ای پروژه، محمدرضا اژدری آهنگساز، رهبر ارکستر و پیانیست ایرانی، سال جاری با آهنگ بی کلام «نیل» در مسابقه Hollywood music awards ۲۰۲۲ شرکت کرده بود. با بیان نتایج اولیه نام او در بین نامزدهای رسمی این مسابقه بین المللی برای دریافت جایزه نهایی دیده می شد.
این مسابقه اواخر آبان سالجاری برندگان نهایی خویش را اعلام نمود که این نتایج نشان داده است که محمدرضا اژدری در بین ۱۰ آهنگساز برتر دنیا در قسمت موسیقی بی کلام قرار گرفته است. در این مسابقه ناتالی بونین توانسته رتبه نخست را کسب کند.
The Hollywood Music In Media Awards اولین مجموعه ای است که از موسیقی اورجینال در تمام رسانه های تصویری در سرتاسر جهان همچون فیلم، تلویزیون، بازی های ویدیویی، تریلر، تبلیغات تجاری، مستندات و برنامه های خاص؛ بهترین های جهان را انتخاب می کند.
اژدری همینطور در مسابقه بین المللیِ fmcontest ۲۰۲۲ هم شرکت کرده و در این مسابقه هم به مراحل پایانی راه پیدا کرده است.
سال گذشته آهنگ «رقص باران» از آلبوم «معجزه عشق» با آهنگسازی محمدرضا اژدری توانسته بود با صعود به مراحل نهایی مسابقه بین المللیِ fmcontest ۲۰۲۱ رتبه پانزدهم را در جهان کسب کند.

منبع: