معرفی یک سایت فریلنسری ایرانی

معرفی یک سایت فریلنسری ایرانی

فریلنسر به افرادی گفته می‌شود که به صورت آزادکاری و دورکاری امرار معاش می‌کنند. آنها معمولاً در خانه و به صورت پروژه‌ای کار می‌کنند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، البته نا آشنا بودن این واژه دلیل بر عدم محبوبیت آن نیست بلکه، در تمام دنیا افراد زیادی به کار در این زمینه مشغول هستند و درآمدهای بالایی نیز کسب می‌کنند. تحقیقات نشان داده است که ۳۵ درصد از نیروی کار کشور آمریکا را فریلنسرها تشکیل می‌دهند. در رابطه با تعداد افرادی که در داخل کشور این نوع از اشتغال را برگزیده‌اند، آمار دقیقی در دسترس نیست ولی شواهد حاکی از آن است که تعداد این افراد بالا است و هر روز نیز بر تعداد آنها افزوده می‌شود.

 

به چه کسانی فریلنسر می‌گویند؟

 

فریلنسر به افرادی گفته می‌شود که به صورت آزادکاری و دورکاری امرار معاش می‌کنند. آنها معمولاً در خانه و به صورت پروژه‌ای کار می‌کنند. شیوه‌ی فعالیت آنها به این صورت است که توانمندی‌ها و نمونه کارهای خود را در فضای مجازی و یا حقیقی منتشر کرده و از این طریق با کارفرمایان ارتباط برقرار می‌کنند و پس از توافق بر سر شرایط انجام پروژه و هزینه انجام آن، کار را شروع کرده و در موعد مقرر تحویل می‌دهند.

 

فریلنسرها می‌توانند این کار را به تنهایی انجام دهند و سختی پیدا کردن پروژه و نگرانی و ریسک دریافت نکردن کامل دستمزد را بپذیرند و یا از سایت‌های فریلنسری معتبری که برای کمک به فریلنسرها و کارفرمایان و تسهیل ارتباط میان آنها به وجود آمده‌اند، استفاده کنند و از مزایای آنها بهره مند شوند.

 

منبع:

https://www.mehrnews.com/news/5201882/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C