معرفی نامزدهای مسابقه پوستر تئاتر فجر و اعلام جدول نمایش های خیابانی

معرفی نامزدهای مسابقه پوستر تئاتر فجر و اعلام جدول نمایش های خیابانی

به گزارش پیلانو معرفی نامزدهای مسابقه پوستر چهلیمن جشنواره تئاتر فجر و اعلام جدول و زمان اجرای نمایش های بخش خیابانی، از تازه ترین خبرهای این دوره از جشنواره است.
به گزارش پیلانو به نقل از ستاد خبری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، نامزدهای بخش پوستر این دوره از جشنواره عرضه شدند.
قباد شیوا، فرزاد ادیبی و امیر اسمی داوران بخش پوستر، از میان آثار ۲۸ طراح، نامزدهای این بخش را اعلام نمودند. در مراسم افتتاحیه، برگزیدگان طراحی پوستر معرفی خواهند شد. آثار پذیرفته شده در این بخش در نمایشگاه پوستر چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر هم به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.
اسامی نامزدهای این بخش به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:
– محمد افشار برای طراحی پوستر نمایش«سه تیز»
– رسول حق جو برای طراحی پوستر سی و سومین جشنواره تئاتر استان خوزستان
– مهدی دوایی برای طراحی پوستر نمایش «مانستر»
– میثم نامدار برای طراحی پوستر «ضیافت»

***
همینطور جدول و زمان برگزاری نمایش های بخش خیابانی به شرح زیر اعلام شد:
یکشنبه (۱۷ بهمن) «مدافع آخر» به کارگردانی احمد جعفری، «حیاط خانه ما» به کارگردانی وحید خسروی، «روزگار سرد» به کارگردانی سمیرا سلیمانی، «آلتن آی» کارگردانی محمود فرضی نژاد به ترتیب در ساعتهای (۱۶، ۱۶: ۳۰، ۱۷، ۱۸: ۱۵) در محوطه تئاترشهر اجرا می شوند.
همینطور نمایش های « کربلای آب» به کارگردانی علی بیداویسی و سولماز محمدی، «به دنبال خورشید» به کارگردانی حسین نادری به ترتیب در ساعات (۱۶و۱۶: ۳۰) در خانه هنرمندان ایران اجرا می شوند.
دوشنبه (۱۸ بهمن) «روزگار سرد» به کارگردانی سمیرا سلیمانی، «یک شهر زیبا» به کارگردانی بهاره سعیدی پناه، «کربلای آب» به کارگردانی علی بیداویسی و سولماز محمدی، «طوطی و بازرگان» به کارگردانی حیدر رضایی، «آلتن آی» به کارگردانی محمود فرضی نژاد به ترتیب در ساعتهای (۱۱، ۱۱: ۳۰، ۱۶، ۱۷، ۱۸: ۱۵) در محوطه تئاترشهر اجرا می شوند.
همینطور نمایش های «درشکه گرسنگان» به کارگردانی مختار محمدی، «۲۵مترآرزو» به کارگردانی سیدپویا امامی به ترتیب در ساعات (۱۶و۱۶: ۳۰) در خانه هنرمندان ایران اجرا می شوند.
سه شنبه (۱۹ بهمن) ««درشکه گرسنگان» به کارگردانی مختار محمدی، «تله من» به کارگردانی هیام احمدی، «طوطی و بازرگان» به کارگردانی حیدر رضایی، «یک شهر زیبا» به کارگردانی بهاره سعیدی پناه، «درشکه گرسنگان» به کارگردانی مختار محمدی، «۲۵مترآرزو» به کارگردانی سیدپویا امامی به ترتیب در ساعات (۱۱، ۱۱: ۳۰، ۱۶، ۱۶: ۳۰، ۱۷، ۱۸: ۱۵) در محوطه تئاترشهر اجرا می شوند.
نمایش های «آخرین اولی» به کارگردانی سمیه مهری، «جلیکی برای ماما دریا» به کارگردانی حسن سبحانی به ترتیب در ساعات (۱۶و۱۶: ۳۰) در خانه هنرمندان ایران اجرا می شوند.
چهارشنبه (۲۰ بهمن) «باجه تلفن» به کارگردانی افشین خدری، «پینوکیو» به کارگردانی سعید خیرالهی، «آخرین اولی» به کارگردانی سمیه مهری، «تله من» به کارگردانی هیام احمدی، «باجه تلفن» به کارگردانی افشین خدری، «جلیکی برای ماما دریا» به کارگردانی حسن سبحانی به ترتیب در ساعات (۱۱، ۱۱: ۳۰، ۱۶، ۱۶: ۳۰، ۱۷، ۱۸: ۱۵) در محوطه تئاترشهر اجرا می شوند.
همینطور نمایش های «هلوئه» به کارگردانی محمدرضا جعفری لفوت، «پینوکیو» به کارگردانی سعید خیرالهی به ترتیب در ساعات (۱۶و۱۶: ۳۰) در خانه هنرمندان ایران اجرا می شوند.
پنجشنبه(۲۱ بهمن) «هلوئه» به کارگردانی محمدرضا جعفری لفوت، « بیز اوج نفر» به کارگردانی محمد یوسفی زاده، «یک کروموزوم بیشتر» به کارگردانی جلال حسنوند، « بیز اوج نفر» به کارگردانی محمدیوسفی زاده، «هلوئه» به کارگردانی محمدرضا جعفری لفوت، «پینوکیو» به کارگردانی سعید خیرالهی به ترتیب در ساعات (۱۱، ۱۱: ۳۰، ۱۶، ۱۶: ۳۰، ۱۷، ۱۸: ۱۵) در محوطه تئاترشهر اجرا می شوند.
همینطور نمایش های«باجه تلفن» به کارگردانی افشین خدری، «ارزش نداره» به کارگردانی میلاد حسین زاده به ترتیب در ساعات (۱۶و۱۶: ۳۰) در خانه هنرمندان ایران اجرا می شوند.
جمعه(۲۲ بهمن) «حیاط خانه ما» به کارگردانی وحید خسروی، «مرغ همسایه غاز نیست» به کارگردانی سعیده عبدالهی، مصطفی کلیوندی، «ارزش نداره» به کارگردانی میلاد حسین زاده«به دنبال خورشید» به کارگردانی حسین نادری به ترتیب در ساعات(۱۶، ۱۶: ۳۰، ۱۷، ۱۸: ۱۵) در محوطه تئاترشهر اجرا می شوند.
همینطور نمایش های«یک کروموزوم بیشتر» به کارگردانی جلال حسنوند، « بیز اوج نفر» به کارگردانی محمدیوسفی زاده، به ترتیب در ساعات (۱۶و۱۶: ۳۰) در خانه هنرمندان ایران اجرا می شوند.
شنبه (۲۳ بهمن) «چهارشنبه خاتون» به کارگردای آرزو علی پور، «به دنبال خورشید» به کارگردانی حسین نادری، «روده درازی های یک مرده بی صاحب» به کارگردانی هادی کیانی، «چهارشنبه خاتون» به کارگردای آرزو علی پور، «POV» به کارگردانی احمد صمیمی به ترتیب در ساعات (۱۱، ۱۱: ۳۰، ۱۶، ۱۷، ۱۸: ۱۵) در محوطه تئاترشهر اجرا می شوند.
همینطور نمایش های «قصه کفش هام» به کارگردانی روح الله آریس، «مرغ همسایه غاز نیست» به کارگردانی سعیده عبدالهی، مصطفی کلیوندی به ترتیب در ساعات (۱۶و۱۶: ۳۰) در خانه هنرمندان ایران اجرا می شوند.
یکشنبه (۲۴ بهمن)، «روده درزی های یک مرده بی صاحب» به کارگردانی هادی کیانی، «آشوبگران» به کارگردانی سعید بادینی، «کله دم سبز شمرونی» به کارگردانی مارال ایزدبخش، «قصه کفش هام» به کارگردانی روح الله آریس، «آشوبگران» به کارگردانی سعید بادینی، «چهارشنبه خاتون» به کارگردانی آرزو علی پور، به ترتیب در ساعات (۱۱، ۱۱: ۳۰، ۱۶، ۱۶: ۳۰، ۱۷، ۱۸: ۱۵) در محوطه تئاترشهر اجرا می شوند.
همینطور نمایش های « بی سر و زمین» به کارگردانی بهناز زحمتکش، «خان طلا» به کارگردانی سورنا ایرانی، رضا وفانیا به ترتیب در ساعات (۱۶و۱۶: ۳۰) در خانه هنرمندان ایران اجرا می شوند.
دوشنبه (۲۵ بهمن)، «آخرین اولی» به کارگردانی سمیه مهری، «کله دم سبز شمرونی» به کارگردانی مارال ایزدبخش، «مدافع آخر» به کارگردانی احمد جعفری، « بی سر و زمین» به کارگردانی بهناز زحمتکش، «خان طلا» به کارگردانی سورنا ایرانی و رضا وفانیا، «یک کروموزوم بیشتر» به کارگردانی جلال حسنوند، ساعات (۱۱، ۱۱: ۳۰، ۱۶، ۱۶: ۳۰، ۱۷، ۱۸: ۱۵) در محوطه تئاترشهر اجرا می شوند.
همینطور نمایش های «POV» به کارگردانی احمد صمیمی، «حیاط خانه ما» به کارگردانی وحید خسروی به ترتیب در ساعات (۱۶و۱۶: ۳۰) در خانه هنرمندان ایران اجرا می شوند.
چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از ۱۴ تا ۲۶ بهمن به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می گردد.