هفتمین نمایشگاه نقاشی مریم حیدرزاده

هفتمین نمایشگاه نقاشی مریم حیدرزاده

به گزارش پیلانو مریم حیدرزاده، ترانه سرا و نقاش، هفتمین نمایشگاه نقاشی انفرادی خویش را با عنوان «پس از آن همه حسرت» عصر جمعه ـ اول بهمن ماه ـ افتتاح خواهد نمود.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا، در این نمایشگاه ۳۰ تابلوی نقاشی با تکنیک اکریلیک و آبرنگ روی بوم و در سبک های ناتورالیسم و اکسپرسیونیسم روی دیوار گالری و در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد. این مجموعه تازه ترین آثار این هنرمند است که با مبحث طبیعت و بویژه فصل پاییز خلق شده اند.
مریم حیدرزاده از هشت سالگی وارد عرصه شعر شد و از هجده سالگی به نویسندگی و نگارش شعر در سبک های مختلف پرداخت و تابحال دوازده جلد کتاب و چهار آلبوم دکلمه از او انتشار یافته است.
حیدرزاده در سه سالگی، بر اثر بیماری آب مروارید و ناشی از بی احتیاطی پزشکی بینایی خویش را به صورت کامل از دست داد اما علاقه اش به نقاشی را هم هیچگاه رها نکرد و بیشتر از ۱۲ سال است به نقاشی می پردازد.
بر طبق این گزارش، نمایشگاه اختصاصی این بانوی هنرمند ایرانی عصر جمعه اول بهمن ماه سالجاری در گالری بهارین به نشانی تهران، خیابان کریمخان، خیابان حافظ، نبش ورشو، پلاک۵۰۹، طبقه اول شروع به کار می کند و تا ششم بهمن ماه هر روز از ساعت ۱۶: ۳۰ تا ۱۹: ۳۰ با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و الزامی بودن استفاده از ماسک برای بازدید و استفاده عموم برقرار و پذیرای علاقه مندان خواهد بود.