برگزاری نمایشگاه ۲۴ ساعت با آثاری از هنرمندان سراسر دنیا

برگزاری نمایشگاه ۲۴ ساعت با آثاری از هنرمندان سراسر دنیا

نمایشگاه بین المللی پروژه 24 ساعت، با نمایش آثاری از هنرمندانی از سراسر جهان، جمعه این هفته در گالری ایده انجام خواهد شد.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا، پروژه ۲۴ ساعت، با هدف مستندسازی بشریت و احساسات انسانی در یک روز مشخص و بالا بردن آگاهی درباره مشکلات جهانی و ایجاد تغییرات مثبت در دنیا با حمایت خیریه­ ها شروع به کار کرده است. تا حالا بیش از ۱۹۲۰۰ نفر از ۸۲۶ شهر از ۱۰۰ کشور در این پروژه شرکت کرده ­اند و ۲۶ نمایشگاه در کشورهای مختلف برگزار شده است.
در نمایشگاه بین المللی پروژه ۲۴ ساعت در گالری ایده، مقرر است آثار ۶۰ هنرمندی که به مرحله نهایی این رویداد بین المللی راه یافته اند مورد بازدید عموم قرار گیرد. هیات داوران پروژه «۲۴ ساعت» را علی قلم سیاه، راگو رای، کیارنگ علایی، آوانی رای، فرهود نصیری، رنزو گرانده، الخاندرو مارتینز، فلور لوپز و ناتالی سایاگو می سازند. سفیران پروژه ۲۴ ساعت در تهران، سارا هاشمی و محمدمهدی ملک هستند و رییس سفیران این پروژه فرهود نصیری بوده است.
علاقه مندان می توانند جهت بازدید از نمایشگاه پروژه ۲۴ ساعت، از روز جمعه ۳ دی تا ۱۵ دی ۱۴۰۰ هر روز از ساعت ۱۶ الی ۲۱ به گالری ایده به آدرس: تهران، خیابان کریمخان، خیابان خردمند شمال، خیابان هجدهم، پلاک ۲۶ مراجعه کنند.
پوستر نمایشگاه بین المللی «۲۴ ساعت»