امیرحسین سمیعی اعلام كرد؛ فرهنگسراها آماده برگزاری کنسرت ها هستند

امیرحسین سمیعی اعلام كرد؛ فرهنگسراها آماده برگزاری کنسرت ها هستند

به گزارش پیلانو مدیر امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از آمادگی این مجموعه برای برگزاری کنسرت به میزبانی فرهنگسراها اطلاع داد.

به گزارش پیلانو به نقل از امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، امیرحسین سمیعی مدیر امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام نمود: با عنایت به اعلام رسمی سرپرست معاونت محترم هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص آغاز باردیگر کنسرتهای موسیقی، مجموعه امور موسیقی سازمان آمادگی برگزاری کنسرت برای گروههای موسیقی دستگاهی، کلاسیک، نواحی، فلامنکو و کنسرتهای آموزشی را در فرهنگسراهای زیر پوشش دارد.
وی اضافه کرد: گروههای متقاضی اجرای کنسرت می توانند در خواست کتبی خود در خصوص اجرای کنسرت در مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران (فرهنگسراها) به همراه مشخصات اعضای گروه، قطعات و یک نمونه تصویری از اجرای گروه را به مدیریت موسیقی این سازمان به آدرس بلوار کشاورز، نبش خیابان دائمی، طبقه نهم و یا مراکز وابسته به سازمان ارائه نمایند.
سمیعی در خاتمه اظهار داشت: تمامی درخواست ها بعد از ثبت مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به نوع برنامه سالن مناسب اجرا به گروه ها و هنرمندان اختصاص داده خواهد شد.

منبع: