فراخوان پروژه های مشترک انجمن هنرمندان نقاش ایران منتشر گردید

فراخوان پروژه های مشترک انجمن هنرمندان نقاش ایران منتشر گردید

به گزارش پیلانو فراخوان پروژه های مشترک انجمن هنرمندان نقاش ایران به منظور ارتقای سطح کیفی فعالیتهای این انجمن و با دعوت از پژوهشگران، هنرمندان، کارشناسان و کیوریتورها منتشر گردید.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، انجمن هنرمندان نقاش ایران جهت ارتقای سطح کیفی فعالیتهای این انجمن همچون پروژه های پژوهشی، آرشیوی، کارشناسی، نمایشگاهی و آنلاین از پژوهشگران، هنرمندان، کارشناسان و کیوریتورها دعوت به مشارکت و همکاری می کند.
در متن این فراخوان آمده است:
شرایط عمومی:
۱- همهٔ پژوهشگران، هنرمندان، کارشناسان و کیوریتورهای عضو و غیر عضو انجمن می توانند در این فراخوان شرکت نمایند.
۲- پروژه ها باید بگونه ای تعریف شوند که انجمن هنرمندان نقاش ایران و یا اعضای آن در بخش هایی از آن مشارکت یا نقش داشته باشند. بعنوان مثال اگر پروژه ای نمایشگاهی عرضه می شود باید بخشی از آثار به نمایش درآمده از میان اعضای انجمن انتخاب شوند.
۳- میزان مشارکت و نقش انجمن هنرمندان نقاش ایران یا اعضای آن بسته به هر پروژه متغیر است و پس از پذیرش کلیات طرح دربارهٔ آن توافق خواهد شد.
۴- هزینه ها و منابع مالی پروژه باید در طرح عرضه شده مشخص باشد.
۵- در پروژه های مکان محور، مشخص کردن مکان پروژه در طرح الزامی است.
۶- بازهٔ زمانی پیشنهادی پروژه از ابتدا تا آخر باید در طرح مشخص باشد. زمان قطعی برای اجرای پروژه ها پس از پذیرش کلیات طرح مورد توافق قرار خواهد گرفت.
۷- انجمن هنرمندان نقاش ایران در مواردی و بسته به طرح عرضه شده، می تواند در معرفی، تأمین و اختصاص منابع مالی و مکان همیاری کند.
۸- کلیه طرح ها باید از راه فرم آنلاین زیر به دبیرخانه انجمن هنرمندان نقاش ایران ارسال شوند. طرح هایی که به طرق دیگر ارسال شده اند بررسی نخواهند شد.
۹- اگر به هر علت ناتوان از ارسال طرح از راه فرم آنلاین هستید حتما از راه فرم تماس با ما پیام خویش را ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.
* قبل از پر کردن فرم آنلاین، مدارک و مشخصات زیر را در دسترس داشته باشید:
۱- مشخصات کامل هنرمند شامل:
نام، نام خانوادگی، سال تولد، تحصیلات، آدرس، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه، ایمیل، بیوگرافی کوتاه، تصویر هنرمند
۲- اگر احتیاج به ارسال فایل یا تصویر دارید حتما راهنمای ارسال تصاویر و مدارک را مطالعه کنید.
۳- توضیحات زیر:
– ایده خویش را به صورت مشخص و حداکثر در ششصد کلمه (۳۲۰۰ کاراکتر) توضیح دهید.
– طرح اجرایی خویش را به تفصیل و حداکثر در ششصد کلمه (۳۲۰۰ کاراکتر) شرح دهید. منظور از توضیح طرح اجرا، روشن کردن روند اجرایی از ابتدا تا آخر و اشاره به برخی جزئیات مهم می باشد.
– محل اجرای پروژه: اگر از مکانی خاص جهت اجرای پروژه بهره می گیرید لزوم انتخاب این مکان برای اجرای پروژه و نسبت آن با ایده و طرح تان را توضیح دهید.
– زمان اجرای پروژه: بازهٔ زمانی مورد نظرتان را برای اجرای پروژه اعلام کنید؛ همینطور اگر زمان خاصی برای اجرای پروژه مد نظرتان است با ذکر ماه و سال (در صورت نیاز، روز) مشخص کنید.
– منابع مالی پروژه: برآورد هزینه و روش تأمین منابع مالی پروژه را در زیر مشخص کنید.
– میزان مشارکت: نقش انجمن هنرمندان نقاش ایران و میزان مشارکت اعضای آنرا در پروژهٔ خود بیان کنید.
تقویم فراخوان:
۱- آخرین فرصت تکمیل فرم آنلاین ثبت نام و ارسال تصاویر آثار و مدارک (ساعت ۱۲ شب، جمعه ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۹) خواهد بود.
۲- پذیرفته شدگان در مرحلهٔ نخست تا تاریخ ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ از راه تماس تلفنی آگاه خواهند شد.
از آنجایی که نتیجه پذیرش نهایی طرح بسته به جلسات حضوری دارد، اسامی پذیرفته شدگان در مرحلهٔ نخست اعلام عمومی نخواهد شد و عدم تماس تا تاریخ فوق الذکر به منزلهٔ عدم پذیرش طرح خواهد بود.
داوری:
داوری طرح ها بر عهده هیأت مدیره انجمن هنرمندان نقاش ایران است.