ششم دی؛ یغمایی و قرایی منش کنسرت برگزار کردند

ششم دی؛ یغمایی و قرایی منش کنسرت برگزار کردند

به گزارش پیلانو مهدی یغمایی و علیرضا قرایی منش ۲ خواننده و نوازنده شناخته شده کشورمان جمعه شب ششم دی تازه ترین کنسرت خویش را در تالار وحدت تهران برگزار کردند.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، مهدی یغمایی و علیرضا قرایی منش ۲ خواننده و نوازنده شناخته شده کشورمان جمعه شب ششم دی تازه ترین کنسرت خویش را در تالار وحدت تهران برگزار کردند. مهدی یغمایی (خواننده) و علیرضا قرایی منش (نوازنده پیانو و خواننده) اعضای گروه ژوان را می سازند.
این کنسرت با پخش یک کلیپ خاطره انگیز از موزیک ویدئوهای قدیمی تا جدید این گروه پخش گردید و با قطع شدن آن صدای پیانو به گوش رسید. علیرضا قرایی منش همراه با پیانو از زیر استیج تالار وحدت به بالا آمد که این نوع طراحی به شکلی آغازگر کنسرت بود.

قطعه «زمان» اولین قطعه ای بود که در این کنسرت اجرا شد و در ادامه قطعات «امید دارم»، «شب»، «بهت قول میدم»، «ستاره جون»، «منو درک کن»، «دختر بهار»، «سایه»، «عشق»، «چقدر سرده»، «بگو حرفاتو»، «نیستی ببینی»، «یه حالی دارم این روزا»، «به فکرم باش»، «دریا» و «حس می کنم تورو» همچون قطعاتی بودند که اجرا شدند.
امیرعباس گلاب، فردین ناجی، ایلیا منفرد، مونا پرویزی (شاعر)، محبوبه عزیزی (مجری)، مهدیه عرب (ترانه سرا) سارا امیری (بازیگر)، پویا پورنیک (نوازنده تار)، سحرناز افتاده (بازیگر)، پیام اینانلویی (بازیگر) و بابک صحرایی (ترانه سرا) میهمانان حاضر در این کنسرت بودند.