پس از حضور در برنامه ماه عسل ؛ آقای نوازنده با بازیگران شناخته شده همکاری می کند

پس از حضور در برنامه ماه عسل ؛ آقای نوازنده با بازیگران شناخته شده همکاری می کند

به گزارش پیلانو یکی از نوازندگان کشورمان ضمن اعلام خبر انتشار یک قطعه به مناسبت شب یلدا از تولید و ساخت نماهنگی با حضور بازیگران شناخته شده در آینده ای نزدیک اطلاع داد.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، علی نعمتی نوازنده کم شنوا ویولن درحالی از انتشار قطعه ای در شب یلدا و ساخت موزیک ویدیو قطعه «ماه عسل» با حضور بازیگران شناخته شده کشور اطلاع داد که وی در حال مذاکره با یک موزیسین بین المللی برای همکاری در چند پروژه موسیقایی است.
وی اظهار داشت: یکی از کارهای قدیمی و خاطره انگیز را برای شب یلدا آماده کرده ام که توسط سید بهنام ابطحی تنظیم مجدد شده و نوازندگانی چون میثم مروستی، پدرام فریوسفی، نیلوفر محبی، مسعود خادم، مرتضی عابدی در آن به هنرنمایی پرداخته اند و من هم بعنوان تک نواز ویولن را در این اثر نواخته ام.
این نوازنده از همکاری با برخی از خوانندگان اطلاع داد و اضافه کرد: به شخصه کم پیش می آید با خوانندگان بعنوان نوازنده همکاری داشته باشم اما بنا بر دوستی با بعضی از این عزیزان همکاری کرده ام که چندی قبل قطعه «به جز خودت» با صدای علی خدابنده لو با نوازندگی ویولن من منتشر گردید. همکاری هم با سینا سرلک بعنوان نوازنده ویولن در قطعه «سراب» داشته ام که بزودی در فضای رسمی موسیقی کشور به انتشار خواهد رسید.
نعمتی همینطور درباره تولید و انتشار موزیک ویدیو قطعه «ماه عسل» خود توضیح داد: قطعه «ماه عسل» که پیشتر در چارچوب موسیقی متن برنامه پرطرفدار ماه عسل و برنامه سال تحویل «سه ستاره» با اجرای احسان علیخانی به گوش مخاطبان رسیده مقرر است به صورت موزیک ویدیو با حضور بازیگران شناخته شده ایران منتشر شود که حالا درحال تولید آن هستیم و با ساختار داستانی به تصویر کشیده خواهد شد. البته در چند پروژه سینمایی بعنوان تک نواز ویولن همکاری کرده ام که این فیلم ها مقرر است در جشنواره فیلم فجر اکران شود.
وی درانتها درباره مذاکره و همکاری با موزیسین های بین المللی اظهار داشت: از راه مدیربرنامه هایم با چند موزیسین بین المللی مذاکره کرده ام و مقرر است کارهایی تمام الکترونیک با تمپویی بالا تولید نماییم که سولوی ویولن بار کلام را بر دوش می کشد. این همکاری در چارچوب تک آهنگ و موزیک ویدیو منتشر می شود.