همزمان با جشنواره موسیقی فجر؛ چند فیلم مستند در خانه سینما اکران می شود، میزبانی با طعم موسیقی

همزمان با جشنواره موسیقی فجر؛ چند فیلم مستند در خانه سینما اکران می شود، میزبانی با طعم موسیقی

پیلانو: همزمان با برگزاری سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر چند فیلم مستند موسیقایی در ساختمان شماره یک خانه سینما به نمایش در می آید.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، همزمان با برگزاری سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر چند فیلم مستند موسیقایی طی ۲ نوبت در ساختمان شماره یک خانه سینما به نمایش در می آید. این در شرایطی است که ناصر صفاریان مستند ساز شناخته شده کشورمان دبیری این بخش را به عهده خواهد داشت.
فیلم هایی چون «شش قرن و شش سال» اثر مجتبی میرتهماسب، «سمفونی ایرانی» به کارگردانی وحید موساییان، «دو کمانچه» اثر بهمن کیارستمی، «یک موسیقدان فرانسوی در دربار قاجار» اثر مهران پورمندان، «آخرین بخشی» ساخته فرشاد فداییان و «بزم رزم» اثر وحید حسینی از مستندهای این حوزه هستند که در روزهای جشنواره موسیقی اکران خواهد شد.
در این بخش همین طور مستندهایی از شهروز توکل، رضا بهرامی نژاد، مینا کشاورز، کامران حیدری، مهدی باقری، مهران زینت بخش، محمد احسانی، زینب تبریزی، امید هاشملو، فریده صارمی، مصطفی شیری، عطا مهراد، سیاوش جمالی، کتایون جهانگیری، محمدرضا مهیمن، منوچهر مشیری، وحید زارع زاده، محسن نظری و مرجان قنبری مهر نمایش داده می شود.
علاقه مندان می توانند برای تماشای فیلم های مستند از ۲۴ تا ۳۰ بهمن به خانه سینما در خیابان انقلاب، خیابان بهار، نرسیده به سمیه، خیابان سمنان، پلاک ۲۹، سالن سیف الله داد بازگشت کنند. ضمن اینکه ورود عموم برای دیدن فیلم های مستند آزاد است.