محمد گلریز مطرح کرد: سرود ویژه شهید محسن حججی ساخته شود

محمد گلریز مطرح کرد: سرود ویژه شهید محسن حججی ساخته شود

پیلانو: خواننده مطرح حوزه دفاع مقدس اظهار داشت: از نهادهای فرهنگی خواهش می کنم برای شهید محسن حججی یک سرودی ساخته شود که حق این شهید برآورده شود.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، محمد گلریز شامگاه پنجشنبه در اختتامیه چهارمین جشنواره سرودهای حماسی و آواهای انقلابی، ضمن اجرای یک قطعه موسیقی در ارتباط با رشادت های سردار شهید همدانی گفت: وقتی کتاب «خداحافظ سالار» که کتاب خاطرات شهید همدانی از طرف همسر ایشان است را مطالعه کردم، به عظمت ایشان پی بردم.
وی با اشاره به اینکه سردار شهید همدانی سهم بسزایی برای پیروزی جبهه مقاومت در سوریه داشتند، اشاره کرد: سردار همدانی ۲۰۰ هزار نفر را در سوریه بسیجی کرد.
این خواننده مطرح حوزه دفاع مقدس با اشاره به اینکه من به جرات می گویم نزدیک ۵۰ درصد پیروزی مقاومت مدیون این شهید بزرگوار است، افزود: هیچ موقع اهل خودنمایی و این مسائل نبودند؛ دورود می فرستیم به روح شهدا خصوصاً سردار همدانی.
گلریز با اشاره به اینکه اتفاقات بزرگی در کشور می افتد که وظیفه ماست برای آنها سرود بسازیم، اشاره کرد: برای پیروزی نیروی مقاومت به سهم خود دوست داشتم اقدامی کنم و بالاخره ما دست به کار شدیم و در همین حال و هوا که شور هیجان بود اثری تولید شد؛ روی موسیقی «خجسته باد پیروزی» شعری برای مدافعان حرم ساختیم.
وی با تاکید بر اینکه خیلی دوست داشتم یک سرود ماندگار برای شهید حججی ساخته شود، اضافه کرد: از راه نهادهای ذی ربط خیلی تلاش کردم اما انجام نشد، اینجا خواهش می کنم برای این شهید بزرگوار یک سرودی ساخته شود که حق این شهید برآورده شود.