فصل سکوت به تالار وحدت رسید

فصل سکوت به تالار وحدت رسید

پیلانو: فرهاد هراتی ـ آهنگساز و رهبر ارکستر ـ روز یکشنبه (۲۳ دی ماه) با همراهی گروه کُر «نامیرا» چارچوب متفاوتی از آلبوم «فصل سکوت» را در تالار وحدت روی صحنه می برد.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا، فرهاد هراتی آهنگساز، نوازنده و رهبر ارکستر سپس رونمایی و اجرای چندین برنامه از آلبوم «فصل سکوت» ساعت ۲۱: ۳۰ روز یکشنبه (۲۳ دی ماه) تازه ترین کنسرت این پروژه را همراه با گروه کُر «نامیرا» در قالبی متفاوت روی صحنه می برد.
هراتی درباره جزئیات کنسرت پیش رو توضیح می دهد: سال ۹۶ کنسرت تئاتر «فصل سکوت» روی صحنه رفت و خوشبختانه با استقبال خوب مخاطبان باز مواجه گردید. سپس این اجرا ما در اردیبهشت سال ۹۷ بود که موفق به رونمایی از آلبوم «فصل سکوت» شدیم. حالا سپس بازخوردهایی که از مخاطبان دریافت شد تصمیم گرفتیم تا این دفعه همراه با گروه کُر «نامیرا» اجرای زنده دیگری را با قالبی متفاوت در تالار وحدت روی صحنه ببریم که این دفعه تک نوازی پیانو با همراهی گروه کُر خواهد بود. به عبارتی من برای کنسرت تهران اثر جدیدی را برای کُر نوشتم که برایم تجربه بسیار متفاوتی از آلبوم «فصل سکوت» است.
وی ادامه داد: برمبنای برنامه ریزی هایی که انجام گرفته پیش از برگزاری کنسرت تهران، اجرای زنده ای را روز ۱۴ دی ماه در سالن سیتی سنتر اصفهان خواهیم داشت؛ البته تفاوتی که این کنسرت با کنسرت تهران دارد، اجرای تک نوازی پیانو بدون همراهی گروه کُر است که با خاصیت های متفاوتی روی صحنه خواهد رفت. توضیح اینکه هم در اجراهای تهران و هم در اجرای اصفهان فرید حامدی بعنوان کارگردان هنری پروژه در کنارم حضور دارد و علاوه بر ساخت تیزر، طراحی پوستر و موارد تبلیغی طراحی صحنه اثر را باز به عهده خواهد داشت.
فرهاد هراتی اردیبهشت ماه سال جاری با هدف تولید اثری متفاوت و تجربی در عرصه موسیقی بی کلام آلبوم «فصل سکوت» را منتشر نمود. این هنرمند که طی سال های گذشته چه در چارچوب انفرادی و چه بعنوان رهبر گروه کُر «نامیرا» فعالیت هایی با خوانندگان و نوازندگان کشورمان داشته با انتشار دل نوشته ای به دغدغه های خود برای تولید این آلبوم بی کلام اشاره نمود و اظهار داشت: «سکوت آدمی، آمیخته ای از سرفصل های رنگین زندگی است. ورق هایی آغشته به ناکامی ها و کامیابی ها. کتابی قطور از شکست ها و پیروزی ها. عجیب ترین و شگفت انگیزترین دریافت های ما از جهان هستی. ما همواره در سکوت بزرگ می شویم و سکوت ما روز به روز بزرگ تر. فصل سکوت روایتگر مسیر تبدیل سکوت به فریاد است و تصمیم برای دستیابی به نهراسیدن و حرف زدن و باور آنکه من هنوز زنده ام و امیدوار.»
کنسرت «فصل سکوت» به نوازندگی پیانو فرهاد هراتی و همراهی گروه کُر «نامیرا» ساعت ۲۱: ۳۰ روز یکشنبه (۲۳ دی ماه) در تالار وحدت تهران برگزار می گردد.