۱۱ بهمن ماه؛ سالار عقیلی در تهران کنسرت می دهد، اجرای آثار خاطره انگیز

۱۱ بهمن ماه؛ سالار عقیلی در تهران کنسرت می دهد، اجرای آثار خاطره انگیز

پیلانو: سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی با همراهی گروه راز و نیاز یازدهم بهمن ماه تازه ترین کنسرت خودرا در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می نماید.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی روز یازدهم بهمن ماه سال ۹۷ تازه ترین کنسرت خودرا در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار خواهدنمود. در این کنسرت گروه موسیقی «راز و نیاز» که طی سال های اخیر با مدیریت سالار عقیلی اداره می شود، ضمن اجرای قطعه «چه بگویم» آثار خاطره انگیز این خواننده موسیقی ایرانی را به مخاطبان ارائه خواهد داد.
این خواننده که طی ماه های اخیر با انتشار تک آهنگ های متنوع فعالیت های مستمری در عرصه موسیقی داشته روزهای ۲۸ و ۲۹ آذر ماه باز با همراهی ارکستر «آوای ایران» و گروه موسیقی «راز و نیاز» کنسرتی را در شیراز برگزار می نماید. در این برنامه از مقام هنری حسین خواجه امیری باز قدردانی به عمل می آید. ضمن اینکه قطعه «همه چشما به ایرانه» با آهنگسازی مهیار فیروزبخت که چندی قبل موزیک ویدیو آن با حضور حسین خواجه امیری انتشار یافته بود، در این کنسرت اجرا میگردد.
کنسرت «چه بگویم» سالار عقیلی ساعت های ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ روز یازدهم بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های برج میلاد تهران اجرا خواهد شد.