در پیام تبریك خانه موسیقی مطرح شد؛ آقای پزشکیان امیدواریم چالش های موسیقی را حل کنید

در پیام تبریك خانه موسیقی مطرح شد؛ آقای پزشکیان امیدواریم چالش های موسیقی را حل کنید

پیلانو: خانه موسیقی ایران با انتشار پیامی ضمن تبریک به مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور منتخب کشورمان از وی خواست تا به حل و فصل چالش های موسیقی کمک نماید.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی خانه موسیقی، روز دوشنبه هجدهم تیر خانه موسیقی ایران با انتشار پیامی ضمن تبریک به مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور منتخب کشورمان از وی خواستند تا برای حل و فصل چالش های موسیقی تلاش خودرا انجام دهد.
در پیام خانه موسیقی آمده است:
«خانه موسیقی ایران انتخاب شایسته دکتر مسعود پزشکیان را به عنوان رییس جمهور منتخب شادباش گفته و در این برهه تاریخی و شرایط حساس که ایران عزیز تشنه پیشرفت و آبادانی است برای ایشان آرزوی موفقیت و کامیابی دارد.
بدون شک دستیابی به تمامی اهداف متعالی و خواست های مردم شریف ایران در سایه همدلی و اتحاد محقق می گردد و امید می رود مطالبات هزاران هزار هنرمند و موسیقیدان ایرانی که چند دهه است با چالش های مختلف مواجه بوده است، حل و فصل شود.
قطعا در وضعیت امروز و در دولت جدید که روزنه امیدی باز شده است با درایت و مدیریت رییس جمهور منتخب و با همکاری و همراهی مدیران خبیر و آگاه جهت اجرای شعارها و سیاست های دکتر پزشکیان که بر سپردن امور به متخصصان و کارشناسان متبحر متمرکز بود، حل مسائل و مشکلات اهالی فرهنگ و هنر خصوصاً فعالان حوزه موسیقی در دسترس بوده و اعتلای فرهنگ و هنر ملی ایران قابل تحقق خواهد بود.»

منبع: