توسط یك موزیسین؛ کتاب آدم نما منتشر گردید

توسط یك موزیسین؛ کتاب آدم نما منتشر گردید

پیلانو: کتاب آدم نما به قلم آهنگساز و نوازنده فعال موسیقی با مضمونی اجتماعی منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، کتاب «آدم نما» عنوان یکی از آثار انتشار یافته از طرف بهنام خدارحمی نوازنده و آهنگساز موسیقی است که با برگزاری یک مراسم رونمایی در دفتر انجمن صنفی هنرمندان موسیقی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.
در این مراسم که روز دوشنبه یازدهم تیر ماه در محل انجمن صنفی موسیقی ایران برگزار گردید، کتاب «آدم نما» با امضای مولف تقدیم حضار شد.
محمد اطیابی رییس هیات مدیره انجمن صنفی موسیقی در قسمتی از این رونمایی اظهار داشت: حافظ که به تعبیری سخنگوی ضمیر ناخودآگاه ما ایرانی هاست، زیرکانه و رندانه در باخبر غزلی اینگونه می سراید: «نقدها را بود آیا که عیاری گیرند/ تا همه صومعه داران پی کاری گیرند» و به واقع ارزش و معنای این سخن را اینروزها بیشتر می توان درک کرد.
وی اضافه کرد: اینروزها که به مدد رسانه های جهان شمول اجتماعی، صاحبان نظر و صاحب هنران، بیشتر شده اند هر انسانی، برای برجسته شدن در یک حوزه، بایستی خون دل ها بخورد و خاک صحنه را بر پیشانی بساید. مگر می توان انکارکننده زحمات بزرگان «در هر حوزه ای» بود و اینگونه از ابتذال صاحب نظر شدن غمین نبود؟ حافظ به درستی می اظهار داشت که عروج به فلک سروری به دشواری است، باید امن و آسایش را بلا دانست و رهروی جهانسوز بود.
وی افزود: به هر روی، اینروزها که در دست هر انسانی رسانه ای هست، تشخیص خوب از بد، سره و ناسره و طلا و مطلا کمی دشوار شده است. اما امید در دل ما را بر آن می دارد که به صاحبان هنر و علم و نبوغ واقعی احترام بگذاریم و با در صدر نشاندن آنان عرصه را بر مدعیان دروغین ببندیم و این ملاحظات، بهانه ای برای معرفی داستان متفاوتی با عنوان «آدم نما» به قلم بهنام خدارحمی شد. کتابی که با تمثیل و کنایه، اهتمام دارد قسمتی از این واقعیت های اجتماعی را نمایش دهد.
از بهنام خدارحمی قبل از این علاوه بر تولید و ساخت موسیقی، کتاب هایی در حوزه موسیقی، رمان و داستان های کودک انتشار یافته است.
«آدم نما» توسط انتشارات تاو انتشار یافته و اکنون در کلیه کتابفروشی های معتبر کشور در دسترس علاقه مندان است.