به میزبانی فرهنگسرای ارسباران؛ در نشست ماهانه هنرمندان موسیقی بیننده چند کنسرت باشید

به میزبانی فرهنگسرای ارسباران؛ در نشست ماهانه هنرمندان موسیقی بیننده چند کنسرت باشید

پیلانو: نشست ماهانه هنرمندان موسیقی در روز شنبه دوم تیر در قالب هفت اجرای موسیقی به میزبانی فرهنگسرای ارسباران انجام می شود.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، نشست ماهانه هنرمندان موسیقی شنبه دوم تیر ساعت ۱۸ با هفت اجرای متنوع (دستگاهی ایرانی، محلی، کلاسیک و تلفیقی) با حضور چهره های موسیقی در فرهنگسرای ارسباران انجام می شود.
گروه «بیداد» به سرپرستی و آهنگسازی فرهاد رجبی راد، تک نوازی تنبور در قالب «بداهه نوازی در مقامات تنبور» با هنرمندی سوگل شاه حسینی، اجرای گروه «پروین» با ساز و آواز و تصمنیف در مایه اصفهان، تک نوازی تنبوراحمد قاسمی، «آواز ابوعطا» با خوانندگی جواد شفیعی، گروه کوبه ای «هم نوا» به سرپرستی مجید آهنگر و مه زاد مهجور، گروه «گاتا-سازهای کوبه ای نواحی ایران» به سرپرستی علیرضا ولی زاده همچون مجموعه ها و هنرمندانی هستند که در تازه ترین نشست ماهانه هنرمندان موسیقی به اجرای برنامه می پردازند.
نشست ماهانه موسیقی با اهدافی چون ایجاد امکان اجرای صحنه ای برای جوانان، اجرای موسیقی تجربی، معرفی گروههای موسیقی و جوانان بااستعداد در حوزه نوازندگی و آواز، بصورت تک نوازی و گروه نوازی در ژانرهای مختلف با حضور اهالی و علاقه مندان موسیقی در فرهنگسرای ارسباران انجام می شود.
این نشست ها از سال ۱۳۹۱ بصورت ماهانه و مستمر در فرهنگسرای ارسباران برگزار شده است. همین طور معرفی کتاب ها و آلبوم های تازه پخش شده، رویدادهای پراهمیت موسیق از دیگر برنامه های این جلسه ها است.
علاقه مندان برای حضور در این جلسه که شرکت در آن برای عموم آزاد و رایگان است، می توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.

منبع: