حفره های باقی از لطمه های هنجار در استخر

حفره های باقی از لطمه های هنجار در استخر

به گزارش پیلانو، نمایشگاه و پرفورمنس تعاملی لطمه های هنجار با آثاری از مهرداد ابوطالبی روز جمعه ۲۲ دی در گالری استخر شروع به کار می کند.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، نمایشگاه و پرفورمنس تعاملی «لطمه های هنجار» با آثاری از مهرداد ابوطالبی در گالری استخر به نمایش درمی آید.
مهرداد ابوطالبی متولد ۱۳۷۴ است. وی مدرک کارشناسی محیط زیست را دریافت کرد و سپس فعالیت در زمینه سرامیک را از سال ۱۳۹۵ به صورت تجربی آموخت. ابوطالبی از سال ۱۳۹۹ تابحال در هشت نمایشگاه گروهی شرکت کرده است. در نمایشگاه پیش رو، مخاطبان علاوه بر تماشای آثار سرامیکی از ابوطالبی می توانند در بخشی از رویداد که پرفورمنس به حساب می آید هم حضور پیدا کنند.
در توضیح این نمایشگاه نوشته شده: «یکی از نخستین واکنش های ما به هر صدمه ای که به آن گرفتار می شویم، کتمان و انکار ناخواسته ی درد و اتفاق است. جنبه مهم مواجهه با عامل های اضطراب و صدمه زا، میزان تاب آوری اشخاص و روی آوردن شان به تساهل و شناخت بیشتر از پیش رنج حاصل از همزیستی در جامعه است. این رویکرد به مرور شاکله روانی ما را هم تحت تأثیر قرار می دهد.»
«لطمه های هنجار» از جمعه ۲۲ دی تا اول بهمن ماه هر روز از ساعت ۱۷ در گالری استخر از پروژه های مجموعه آرتیبیشن در ایوان ربط به نمایش در می آید.
گالری استخر در خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه رضایی، پلاک ۶، انتهای مجموعه ایوان ربط واقع است.

منبع: