برای برگزاری كنسرت؛ دارکوب بازمی گردد، شنیدن تندیسی از سراب

برای برگزاری كنسرت؛ دارکوب بازمی گردد، شنیدن تندیسی از سراب

پیلانو: گروه تلفیقی دارکوب با انتشار تک قطعه ای جدید، بار دیگر کارهای حرفه ای خودرا از سر خواهد گرفت.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، همایون نصیری سرپرست گروه تلفیقی «دارکوب» با اشاره به تازه ترین کارهای انجام گرفته این گروه برای برگزاری کنسرت اظهار داشت: «دارکوب» یکی از قدیمی ترین گروههای تلفیقی در ایران است که سال ها است کارهای خودرا آغاز نموده و در طول این سال ها بالا و پایین های مختلفی را از سرگذرانده است.
این نوازنده اضافه کرد: پس از وقفه ای چند ساله، اواخر همین هفته تازه ترین اثر تصویری «دارکوب» به نام «تندیسی از سراب» را که بازخوانی یکی از آثار قبلی ما است، منتشر خواهیم کرد که باز هم مهر و امضای «دارکوب» را دارد و تلاش نموده ایم وجه هنری این اثر در شان مخاطبان این روزهای موسیقی و برگزاری کنسرتهای پیش رو باشد. البته روزبه بمانی ترانه این اثر را سروده و امیر سامان شیخ نیز خواننده جدید گروه «دارکوب» است.
همایون نصیری، دارا دارایی، مسعود همایونی، آرش پژندمقدم، صمد طالقانی، هومن نامداری، آرین ملکیان، سینا پرتوی، ساسان هاشمی، مجید برومند در اثر تصویری جدید «دارکوب» هنرنمایی کرده اند.
گروه «دارکوب» تجربیات زیادی را در سالهای اخیر داشته و شاید کنسرت ۱۰ سالگی «دارکوب» که چند سال قبل برگزار گردید، مهم ترین اجرای زنده این گروه بود که در آن چهره هایی چون علیرضا عصار، امید حاجیلی، حامد بهداد، رضا کولغانی به عنوان خواننده به اجرای برنامه پرداختند.
«دارکوب» خواننده های دیگری هم در سالهای اخیر داشته و علی زندوکیلی و روزبه بمانی نیز آثاری را در قالب گروه «دارکوب» خوانده اند که مورد توجه قرار گرفته است.