سه یک با سه نگاه روی دیوار می رود

سه یک با سه نگاه روی دیوار می رود

پیلانو: نمایشگاه سه. یک با آثاری از سه هنرمند نقاش در گالری استخر روی دیوار می رود.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، نمایشگاه «سه. یک» با آثاری از احسان ارجمند، مهدی راحمی و دنیا رستمی جمعه ۲۶ آذر در گالری «استخر» از زیرمجموعه پروژه های آرتیبیشن به نمایش درمی آید.
این مجموعه آثار به کیوریتوری غزاله نقیبی و با هدف مروری بر آن چه از هنرمندان معاصر و نوگرا در چند سال اخیر رخ داده، شکل گرفته است.
«سه. یک» اولین دوره از مجموعه نمایشگاه هایی است که با آثاری از سه هنرمند در هر فصل انجام می شود.
در قسمتی از توضیح این نمایشگاه آمده است: «در گروه اول احسان ارجمند، مهدی راحمی و دنیا رستمی با آثاری فیگوراتیو، مفهوم محوری رنج و هستی انسان را به نمایش می گذارند. آن چه در آثار مهدی راحمی با تمرکز بر طراحی رخ داده در آثار احسان ارجمند نیز با مفهومی نزدیک به همان شرایط انسانی و رهایی رنگ ها بر بوم توام شده است. رستمی نیز ترس، رویا و نمادها را در آثارش و از میان آبی ها گذر می دهد و از این روست که هر سه هنرمند را در مسیری از دردهای انسان می بینیم. این درد هر بار به رنگی و در بدنی بزرگ یا کوچک و با انسان هایی در موقعیتی خاص به نحوی معنادار شکل گرفته است.»
علاقمندان به بازدید از این نمایش گروهی می توانند از روز جمعه ۲۶ آذر تا یکشنبه ۳ دی ماه به گالری استخر به آدرس خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه رضایی، ایوان ربط، پلاک ۶ مراجعه کنند.