در برج میلاد تهران؛ تمدید کنسرت علیرضا طلیسچی

در برج میلاد تهران؛ تمدید کنسرت علیرضا طلیسچی

پیلانو: کنسرت علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ کشورمان پس از اجرای موفق در پایتخت بار دیگر در مرکز همایش های برج میلاد تهران انجام می شود.

به گزارش پیلانو به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، کنسرت علیرضا طلیسچی پنجشنبه شب، نهم آذر ماه در سالن رویال هال تهران انجام شد این در حالیست که به به سبب استقبال مخاطبان این خواننده مقرر است ۱۳ آذر ماه نیز به دیدار مخاطبانش در برج میلاد تهران برود.
طلیسچی در این اجرا از هشتمین تمدید کنسرت تهران خود در تاریخ ۲۱ آذر ماه آگاهی داد.
«زندگی جونم»، «تو فکر می کنی کی ای»، «نفس کی بودی تو»، «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی»، «لیلا»، «یه دریا نریم»، «دل به دل»، «قاف»، «سختگیر»، «به تو چه»، «پاقدم»، «آخرش قشنگه» و «ای دل غافل» قطعات اجرائی در این کنسرت بودند.
«پاقدم»، «به توچه»، «قاف»، «لیلا» و «یه دریا نریم» همچون پرطرفدارترین قطعات طلیسچی هستند که با همخوانی مخاطبان همراه بودند.
محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، نیما اشکباری (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز) و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد را تشکیل می دادند.
طلیسچی با شروع فصل پاییز در تاریخ های سیزدهم و سی ام مهر ماه، پانزدهم و بیست و دوم آبان ماه، یکم و نهم آذر ماه در پایتخت روی صحنه رفت و مقرر است ۱۳ و ۲۱ آذر ماه نیز به تهیه کنندگی مجموعه «نوای سپند» با مخاطبانش دیدار کند.

منبع: