با حضور معاون رییس جمهور انجام شد؛ رونمایی از نقاب در پشتیبانی از غزه

با حضور معاون رییس جمهور انجام شد؛ رونمایی از نقاب در پشتیبانی از غزه

پیلانو: نماهنگ نقاب عنوان یکی از تازه ترین محصولات تصویری – موسیقایی در پشتیبانی از مردم غزه است که با شعر، آهنگسازی و خوانندگی حسام آرین پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.
دریافت 49 MB
امیرحسین شفیعی تهیه کننده نماهنگ «نقاب» در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام خبر رونمایی رسمی از این پروژه موسیقایی – تصویری در حضور معاون رئیس جمهور طی روزهای گذشته توضیح داد: این پروژه موسیقایی – تصویری همچون آثار جدید ساخته شده در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران است که طی روزهای گذشته همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه دومین دوره نمایشگاه هنرهای تجسمی ایثار در حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رونمایی گردید.
وی اضافه کرد: در این پروژه موسیقایی که با هدف پشتیبانی از مردم مظلوم غزه پیش روی مخاطبان قرار گرفته است، حسام آرین بعنوان شاعر، آهنگساز و خواننده حضور دارد. این در شرایطی است که اشکان فخاری و سهیل بهنام میکس و مستر، اشکان فخاری، سهیل بهنام، کژال خوازی گروه نوازندگان، فاطمه رضایی، تبسم جعفرزاده، سینا هاشمی، محمدرضا زینال الحسینی و لیلا جعفرخواه گروه هم خوان این پروژه را می سازند.

حسام آرین همچون خوانندگانی است که طی ماه های گذشته پروژه موسیقایی «وداع» را به تهیه کنندگی امیرحسین شفیعی در تالار اندیشه حوزه هنری و بوستان آب و آتش با یک ارکستر بزرگ روی صحنه برد که این ۲ کنسرت هم با استقبال خوب مخاطبان مواجه گشتند.
این پروژه موسیقایی در چارچوب یک کنسرت روایی به صحنه رفت که محتوای آن متمرکز بر واقعه عاشورا و وداع با پنج شخصیت بزرگ و ارجمند این واقعه بود. آن چه برای این پروژه موسیقایی تعریف شده بود، اجرای یک کنسرت روایی با حضور یک ارکستر مجلسی مشتمل بر سازهای زهی و ارکسترال بود.
در متن شعر پروژه «نقاب» آمده است: نقاب های بره ها به چهره های گرگ ها حقیر ها و پست ها سواره بر بزرگ ها چه کینه ها که پشت این نقاب ها نهان شده درنده خو ترین ببین چگونه مهربان شده!
با اینکه دردهایمان به استخوان رسید ولی صدایمان به گوش آسمان رسید باردیگر بامداد می شود شب سیاهمان که عاقبت زمان بزم عاشقان رسید نترس از این هجوم و پا به پای من بیا برای آخرین نبرد تن به تن بیا برای کودکان برای رنج مادران برای پیکر شهید بی کفن بیا به روزهای روشنی که پیش روی ماست به نعره های خفته ای که در گلوی ماست به کودکان بی رمق فتاده روی خاک قسم که آرزوی مرگ آبروی ماست

منبع: