کودکان سرزمین زیتون به ارسباران رسید

کودکان سرزمین زیتون به ارسباران رسید

به گزارش پیلانو، نمایشگاه عکس کودکان سرزمین زیتون از ۲۴ آبان تا یکم آذر ماه در فرهنگسرای ارسباران میزبان علاقه مندان است.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، نمایشگاه عکس «کودکان سرزمین زیتون» با مبحث جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه از ۲۴ آبان ماه تا یکم آذرماه در فرهنگسرای ارسباران میزبان علاقه مندان است.
در این نمایشگاه که با مشارکت انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس برگزار شده است، ۳۱ عکس از مظلومیت کودکان فلسطینی برای اولین بار به نمایش در می آید.
عملیات نظامی نیروهای جنبش حماس با عنوان «طوفان الاقصی» هفتم اکتبر ۲۰۲۳ در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار فلسطینیان و هتک حرمت مسجدالاقصی شروع شد که شکستی بی سابقه برای رژیم صهیونیستی ارزیابی می شود. بعد از این عملیات، نیروی ارتش اسرائیل با همراهی ایالات متحده آمریکا و برخی کشورهای اروپایی و در بین سکوت سران برخی کشورهای عربی به نوار غزه حمله برد و تخریب بیمارستان ها، مدارس، اماکن مذهبی، منازل مسکونی و … فصل جدیدی در کتاب قطور اعمال ننگین و ضد انسانی این رژیم بی رحم گشود. جنایاتی که همچنان ادامه دارد.
علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند تا یکم آذرماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۸ به نگارخانه شماره ۳ فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا رجوع کنند.