با انتشار فراخوان؛ برگزاری اولین جشنواره ملی دانشجویی موسیقی نواحی

با انتشار فراخوان؛ برگزاری اولین جشنواره ملی دانشجویی موسیقی نواحی

به گزارش پیلانو، اولین جشنواره ملی دانشجویی با محوریت موسیقی نواحی ایران و با هدفِ معرفی استعدادهای این حوزه به عرصه موسیقی ایران برگزار می گردد.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر به نقل روابط عمومی پروژه، اولین جشنواره ملی موسیقی دانشجویی با تمرکز بر موسیقی نواحی ایران، به همت مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ برگزار می گردد.
سوسن تقی پور مدیر مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ اظهار داشت: پرداختن به موسیقیِ دانشجویی بی شک تاثیری شگرف در پیشرفت این هنر در کشورمان خواهد داشت. استعدادهای بسیاری در بین دانشجویان کشورمان هستند که از دلِ جشنواره های دانشجویی میتوان آنها را کشف و به جامعه هنری معرفی نمود.
وی افزود: ما در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶، جشــنواره ملــی موسیقی دانشجویی را بــا مشــارکت گسترده استادان برجسته موسیقی کشورمان و برای معرفیِ استعدادهایی از سراسر کشور با محوریت موسیقی نواحی ایران برگزار می نماییم.
فراخوان این جشنواره با تشریحِ بخش های مختلف و چگونگی شرکت در جشنواره انتشار یافته و الان در اختیار علاقه مندان قرار دارد. شرکت در اولین جشنواره ملی موسیقی دانشجویی، محدودیت سنی ندارد و کلیه دانشجویان کشورمان در هر مقطع تحصیلی و در هر دانشگاهی از نقاط مختلف کشور می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.
این جشنواره با تمرکز بر موسیقی نواحی و در سه بخشِ خوانندگی، نوازندگی و گروه نوازی برگزار می گردد.
علاقه مندان به موسیقی تا ۱۵ آذر ۱۴۰۲ فرصتِ شرکت در این رویداد را دارند.
برای مطالعه متن فراخوان اولین جشنواره ملی دانشجویی موسیقی نواحی ایران اینجا را کلیک کنید.

منبع: