انتشار ویژه نامه سی امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران

انتشار ویژه نامه سی امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران

به گزارش پیلانو، ویژه نامه سی امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران که دربرگیرنده اخبار، اطلاعات و گزارش آماری در ارتباط با برگزاری این رویداد هنری است، منتشر گردید.

به گزارش پیلانو به نقل از واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ویژه نامه سی امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، دربرگیرنده پیام های محمود سالاری، معاون امور هنری وزارت فرهنگ، محمد خراسانی زاده، مدیرکل هنرهای تجسمی و مینا صدری، دبیر جشنواره سی ام خطاب به این رویداد هنری است.
در این ویژه نامه همینطور گفت وگوهایی با اعضای شورای سیاست گذاری سی امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، دبیران و داوران این رویداد هنری صورت پذیرفته است.
معرفی نفرات برگزیده رشته های ده گانه جشنواره سی ام به همراه تصویر آثار برگزیدگان هر بخش و گزارش های میدانی از برگزاری کارگاه های هنری در دانشگاه کردستان، از دیگر مواردی است که در این ویژه نامه به چشم می خورد.
علاقه مندان جهت دریافت فایل ویژه نامه سی امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران می توانند به سایت جشنواره به نشانی https: //yafestival.ir رجوع کنند.
همچنین این ویژه نامه به همراه لوح سپاس و گواهی شرکت در جشنواره، از راه پست برای استادان و شرکت کنندگان حاضر در جشنواره سی ام ارسال شده است.

سی امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، به همت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سایر استان ها، شهریور ماه سال جاری در سنندج برگزار گردید.

منبع: