به آهنگسازی محمدرضا چراغعلی انجام شد؛ انتشار تازه ترین آلبوم خواننده نسل اولی پاپ پس از چند سال سکوت

به آهنگسازی محمدرضا چراغعلی انجام شد؛ انتشار تازه ترین آلبوم خواننده نسل اولی پاپ پس از چند سال سکوت

پیلانو: پاییز پس از تو عنوان تازه ترین آلبوم موسیقی حمید غلامعلی از خوانندگان نسل اولی موسیقی پاپ ایران است که به آهنگسازی محمدرضا چراغعلی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، آلبوم «پاییز پس از تو» به آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و خوانندگی حمید غلامعلی در قالب ۱۰ قطعه موسیقایی مجزا منتشر گردید.
در این آلبوم که پایان بخش یک سکوت چندین ساله برای حمید غلامعلی شمرده می شود، تک آهنگ های «به همین سادگی»، «رویای دور»، «گیج گاه»، «می ترسم»، «تقاص»، «بدون هم»، «پیله خواب»، «پاییز پس از تو»، «آنچه گذشت» و قطعه بی کلام «پاییز پس از تو» به شنوندگان ارائه شده است.
حمید غلامعلی همچون هنرمندانی است که به همراه تعدادی دیگر از خوانندگان در ردیف پایه گذاران موج نوی موسیقی پاپ کشورمان پس از انقلاب شمرده می شود. وی از هفت سالگی فراگیری موسیقی را با آموختن و نوازندگی سازهایی چون پیانو و ویولن شروع کرد. در سال ۱۳۵۹ بود که وی به گروه کر چند ارکستر پیوست و در سال ۶۳ بود که در گروه نوجوانان رادیو فعالیت خودرا به عنوان خواننده شروع کرد.
غلامعلی از سال ۷۲ با اجرای قطعه «مادر» با شعری از لیوانی و آهنگسازی برادرش علی غلامعلی فعالیت خودرا بصورت رسمی به عنوان خواننده شروع کرد و از آن تا زمان تا کنون چندین آلبوم و قطعه موسیقایی را به مخاطبان ارائه کرد. وی هم اینک ضمن تدریس در عرصه موسیقی در بخش های دیگری چون طراحی و نقاشی نیز فعالیت می کند.
«بیاد تو»، «خلیج فارس»، «حریم عشق»، «دیباچه عشق»، «قبیله عشق» و «مرداب» برخی از آثار انتشار یافته این خواننده در بازار موسیقی هستند.
برای شنیدن قطعه «پاییز پس از تو» با صدای حمید غلامعلی اینجا را کلیک کنید.

منبع: