در قالب یك آلبوم؛ سکوت لایتناهی پویا نیک پور شنیدنی شد

در قالب یك آلبوم؛ سکوت لایتناهی پویا نیک پور شنیدنی شد

پیلانو: پویا نیک پور از نوازندگان و آهنگسازان موسیقی کشورمان تازه ترین آلبوم خودرا با عنوان سکوت لایتناهی پیش روی مخاطبان قرار می دهد.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی پروژه، پویا نیک پور رهبر ارکستر و آهنگساز درباره ی تازه ترین اثر موسیقایی خود اظهار داشت: اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای انتشار آلبوم جدیدم هستم که این اثر در مراحل نهایی قرار دارد و تا ماه آتی منتشر می شود. عنوان این آلبوم «سکوت بی پایان» است که ساخت آن نیز از سال ۱۳۹۸ شروع اما به سبب شیوع ویروس کرونا متوقف گردید و حالا چند ماهی است که روی این اثر موسیقایی بصورت حرفه ای تر کار می کنم.
وی اضافه کرد: به سبب وسواسی که داشتم بیشتر قطعات باردیگر ساخته شد تا بتوانیم مجموعه یک دستی را تولید نماییم. آلبومی که شنونده بدون توقف می تواند تمامی قطعات آنرا گوش کند. البته زمانی که قطعات را می ساختم در دوران افسردگی بودم برای اینکه خیلی از دوستانم را از دست داده بودم بنا بر این عنوان «سکوت بی پایان» را برای آن انتخاب کردم.
این خواننده بیان کرد: این اثر در ادامه ۲ آلبوم قبلی من «صدای سکوت» و «راه بی پایان» است و شامل ۱۴ قطعه می شود که آهنگسازی و تنظیم قطعات به عهده خودم بوده است. تمامی قطعات در استودیو شخصی خودم ضبط شده است و ژانر آن نئوکلاسیک است. موسیقی این اثر موسیقایی ساده است و اصلا پیچیدگی ندارد.