موسیقی فجر ۳۹ در آینه مهر؛ انتشار فراخوان بخش غیررقابتی جشنواره موسیقی فجر

موسیقی فجر ۳۹ در آینه مهر؛ انتشار فراخوان بخش غیررقابتی جشنواره موسیقی فجر

پیلانو: دبیرخانه سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر فراخوان حضور هنرمندان جهت شرکت در بخش غیررقابتی این رویداد را منتشر نمود.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، فراخوان بخش غیررقابتی سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از طرف دبیرخانه این جشنواره منتشر گردید.
فراخوان بخش غیررقابتی سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر برمبنای بخشنامه جشنواره و با هدف شناسایی، ظرفیت سازی و پشتیبانی از کارهای خلاقانه هنرمندان و گروههای موسیقی سراسر کشور، با اولویت معیارهای هنری در هر شاخه از موسیقی، تهیه و تنظیم شده است.
تمامی گروه ها و هنرمندان فعال در حوزه اجرای صحنه ای از اول آبان تا ۱۵ آذر ماه سال جاری فرصت دارند برمبنای فراخوان اعلام شده با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.fajrmusicfestival.com مراحل ثبت نام خودرا در سامانه بامک انجام دهند و یا بصورت حضوری آثار خودرا به دبیرخانه جشنواره به آدرس تهران، خیابان استاد نجات اللهی، کوچه زندی، پلاک ۱۱ ارائه کنند.
ستاد برگزاری جشنواره با انتشار این فراخوان از همه گروه ها، آنسامبل ها، ارکسترها و هنرمندان موسیقی در حوزه اجرای صحنه ای دعوت می کند، در صورت تمایل با مطالعه دقیق فراخوان و ارسال آثار و مدارک خود، در برگزاری و هرچه پربارتر شدن این رویداد هنری مشارکت کنند.
سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن ماه سال جاری در بخش های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استانهای دیگر برگزار می گردد و جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه، جایزه رساله و پایان نامه ها، بخش سرود و نشست های پژوهشی برنامه های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.
برای مشاهده فراخوان بخش غیررقابتی سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر اینجا را کلیک کنید.

منبع: