اهالی موسیقی در مسیر جام جهانی-۵؛ تا پای جان برای ایران با صدای محمد معتمدی شنیدنی شد

اهالی موسیقی در مسیر جام جهانی-۵؛ تا پای جان برای ایران با صدای محمد معتمدی شنیدنی شد

به گزارش پیلانو، تک آهنگ تا پای جان برای ایران عنوان یکی از آثار انتشار یافته با مبحث حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی است که طی روزهای اخیر پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.
دریافت 59 MB
به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، «تا پای جان برای ایران» عنوان یکی از تازه ترین آثار موسیقایی انتشار یافته با مبحث حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی است که طی روزهای اخیر از شبکه های مختلف تلویزیون پیش روی علاقه مندان قرار گرفته است.
در این نماهنگ که مرداد ماه سال جاری به تهیه کنندگی انجمن موسیقی ایران ساخته شده، احسان افشاری ترانه سرا، علیرضا دریایی آهنگساز و محمد معتمدی بعنوان خواننده حضور دارند.
انجمن موسیقی ایران در توضیحاتی در رابطه با این قطعه نوشته است:
«قطعه «تا پای جان برای ایران» از تولیدات انجمن موسیقی ایران در مرداد ماه سال جاری، به آهنگسازی آقای علیرضا دریایی، ترانه سرایی آقای احسان افشاری و خوانندگی محمد معتمدی، هدیه ای به تیم ملی ایران و فدراسیون فوتبال بوده است که مطابق برنامه ریزی های انجام شده قرار بر انتشار آن در نخستین روز بازی تیم ملی ایران است.
شایان ذکر است تیم تولید این اثر هیچ قرارداد مالی با فدراسیون فوتبال نداشته و تنها در روند تولید آن با انجمن موسیقی ایران همکاری داشته اند.
با آرزوی موفقیت برای تیم ملی کشورمان و شفاف سازی رسانه ای در فعالیتهای اینچنینی.»