عیادت نماینده صندوق اعتباری هنر از بابک برزویه

عیادت نماینده صندوق اعتباری هنر از بابک برزویه

پیلانو: نیکنام حسینی پور، مسلم کریمی و برخی از اعضای هیئت مدیره انجمن عکاسان ایران و انجمن عکاسان سینما عصر دوشنبه ۲۶ اردیبهشت با حضور در بیمارستان ایرانمهر، از بابک برزویه عکاس سینما عیادت کردند.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا، حسینی پور با اشاره به اینکه این هنرمند از باسابقه ترین عکاسان سینمایی کشور است اظهار داشت: «بابک برزویه حق بزرگی بر گردن حوزه فرهنگ و هنر کشور دارد و وضعیت او باعث نگرانی تمامی هنرمندان و علاقمندانش شده است.»
وی در ادامه اظهار داشت: «امیداریم تغییر محسوسی در وضعیت بابک برزویه ایجاد شود. همه باید برای بهبودی او دعا نماییم تا بار دیگر شاهد حضور باردیگر ایشان در فعالیتهای هنری باشیم.»
کریمی هم با آرزوی سلامتی برای این هنرمند اظهار داشت: «صندوق اعتباری هنر در کنار خانواده این هنرمند هست و با همکاری انجمن های صنفی امیدواریم بتوانیم قدمی برای کم کردن دغدغه خانواده این هنرمند برداریم.»
بابک برزویه، مدرس، عکاس، بازیگر و از فعالان عرصه عکاسی تئاتر و سینما است که از دیماه ۱۴۰۰ به علت عارضه مغزی در کما به سر می برد و در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.
او از شروع فعالیتهای عکاسی خود با کارگردان هایی همچون رسول ملاقلی پور، مسعود کیمیایی، پوران درخشنده و مهران مدیری همکاری داشته است. برزویه سال ۱۳۷۵ برنده دیپلم و سیمرغ بلورین بهترین عکاس فیلم برای عکاسی فیلم سفر به چزابه (ساخته رسول ملاقلی پور) شد.

منبع: