حضور در خانه هنرمندان ایران رونمایی می شود

حضور در خانه هنرمندان ایران رونمایی می شود

به گزارش پیلانو آلبوم موسیقی بی کلام حضور اثر مسعود سجادی جمعه ۱۰ دی ماه، در خانه هنرمندان ایران رونمایی خواهد شد.

به گزارش پیلانو به نقل از مشاور پروژه، مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی بی کلام «حضور» ساخته مسعود سجادی روز جمعه ۱۰ دی ماه، در خانه هنرمندان ایران برگزار می گردد.
این آلبوم موسیقی که شامل قطعاتی از تک نوازی های مسعود سجادی، هنرمند نوازنده سه تار است، به همت شرکت آوای مهر ایلیا و آرمین شیراز و در استودیو نوانس ضبط شده است. «حضور» شامل ده قطعه است که آهنگساز تمامی قطعات خود سجادی بوده، تنظیم قطعات را آرمان منور صادق و میکس و مستر را مهران هوشمندیان به عهده داشته است.
مراسم رونمایی این آلبوم موسیقی که نخستین اثر حرفه ای مسعود سجادی است، روز جمعه از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در تالار استاد شهناز در خانه هنرمندان ایران واقع در تهران، خیابان طالقانی، انتهای خیابان موسوی شمالی، ضلع جنوبی پارک هنرمندان برگزار می شود و حضور در این برنامه، برای عموم علاقه مندان آزاد و مجانی است.
مسعود سجادی متولد مرداد ۱۳۷۱ در شیراز است و در کارنامه او، سابقه تحلیل و مرور ردیف میرزاعبدالله نزد استاد محمدرضا لطفی دیده می شود. او همینطور از تعلیمات اساتیدی چون داریوش طلایی و مسعود شعاری هم بهره برده است. سجادی پیشتر در هشتمین جشنواره تکنوازی موسیقی جوان هم موفق به کسب مقام اول شده بود.