خانه هنرمندان ایران میزبان سه نمایشگاه جدید می شود

خانه هنرمندان ایران میزبان سه نمایشگاه جدید می شود

پیلانو: نمایشگاه های تنگنای، یاد استاد و حرف و گفت از روز جمعه 28 آبان ماه در گالری های خانه هنرمندان ایران شروع به کار می کنند.

به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، «تنگنای»، «یاد استاد» و «حرف و گفت» عناوین نمایشگاه های تجسمی جدیدی است که در گالری های خانه هنرمندان ایران میزبان علاقه مندان به این حوزه خواهند بود.
نمایشگاه عکس «تنگنای» با نمایش آثاری از شروین شیرکوبی با محوریت موضوع کرونا از سه شنبه ۲۵ آبان در ویترین گذر هنر محوطه بیرونی خانه هنرمندان ایران شروع به کار کرده است و تا ۲۵ آذر ماه از مخاطبان خود میزبانی می کند.
نمایشگاه «یاد استاد» با نکوداشت استاد اصغر کفشچیان مقدم طراح و نقاش فقید نیز به همت صفورا استکی از روز جمعه ۲۸ آبان ماه در گالری استاد ممیز خانه هنرمندان ایران شروع به کار می کند. آیین افتتاحیه این نمایشگاه ساعت ۱۶ روز جمعه برگزار می گردد و امکان بازدید از آن تا ۸ آذر ماه همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ ادامه دارد.
این نمایشگاه گروهی با نمایش آثاری از بهمن بروجنی، محمدهادی فدوی، آرمان یعقوب پور، اردشیر بروجنی، عباس نسل شاملو، علی بابایی، بشیر نظری، شیوا بابایی، شاهو فرامرزی، مجتبی اسدی، صفورا استکی، محمود حضرتی و احسان زرکاری همراه خواهد بود.
نمایشگاه «حرف وگفت» نیز شامل آثاری از علی ورامینی است که از جمعه ۲۸ آبان در گالری زمستان خانه هنرمندان ایران شروع به کار خواهدنمود و تا ۸ آذر و در ساعات بازدید ۱۵ الی ۲۰ پذیرای هنرمندان و علاقه مندان به هنرهای تجسمی خواهد بود.
اختتامیه این نمایشگاه نیز ۷ آذر از ساعت ۱۱ در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران انجام خواهد شد.

منبع: