جزئیات شرکت در سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر

جزئیات شرکت در سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر

همزمان با بیان زمان برگزاری سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، فراخوان بخش غیررقابتی هم از جانب دبیرخانه این جشنواره منتشر گردید.
به گزارش پیلانو به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، فراخوان (برای دریافت کلیک کنید) بخش غیر رقابتی سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر بر مبنای آئین نامه جشنواره با هدف شناسایی، ظرفیت سازی و پشتیبانی از فعالیتهای خلاقانه هنرمندان و گروههای موسیقی سراسر کشور با اولویت معیارهای هنری در هر شاخه از موسیقی تهیه و تنظیم شده است.
گروه ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه ای از اول آبان تا اول دیماه سال جاری فرصت دارند بر مبنای شرایط جشنواره در سایت به نشانی www.fajrmusicfestival.com ثبت نام کرده و یا به صورت حضوری آثار خویش را به دبیرخانه جشنواره به آدرس تهران، خیابان انقلاب، خیابان خارک، کوچه هانری کربن، پلاک ۱۸ طبقه سوم ارائه نمایند.
هیأت انتخاب آثار و گروههای جشنواره با انتشار این فراخوان از کلیه‌ی گروه ها و هنرمندان فعال موسیقی در عرصه‌ی اجرای صحنه ای دعوت می کند در صورت تمایل با مطالعه‌ی دقیق فراخوان و ارسال آثار و مدارک خود در برگزاری و هرچه پربارتر شدن این رویداد هنری مشارکت کنند.
سی وهفتمین جشنواره‌ی موسیقی فجر هم زمان و در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ به دبیری حسن ریاحی در بخش های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار می گردد و جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه و نشست های پژوهشی برنامه های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

منبع: