بنی آدم منتشر شد؛ همراهی علیرضا قربانی با هنرمندان خارجی در یک پروژه جهانی

بنی آدم منتشر شد؛ همراهی علیرضا قربانی با هنرمندان خارجی در یک پروژه جهانی

به گزارش پیلانو موزیک ویدیوی بنی آدم با صدای علیرضا قربانی و همراهی خوانندگان ایتالیایی و نوازندگانی از نقاط مختلف دنیا منتشر گردید.
دریافت ۳۹ MB
به گزارش پیلانو به نقل از مهر، علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی به همراه برخی از هنرمندان ایتالیایی و تعدادی دیگر از کشورها موزیک ویدئوی «بنی آدم» را منتشر نمود. این اثر با موسیقی پژمان تدین روی شعر معروف «سعدی» آماده شده و حال و هوای آن برپایه شرایط این روزهای شیوع کرونا و قرنطینه در کشورهای مختلف دنیا است.
در توضیحات تکمیلی این موزیک ویدئو آمده است:
«علیرضا قربانی و سایر خوانندگان و تمامی نوازندگان حاضر در این ویدیو بخش های مربوط به خویش را با تلفن همراه و از منازل خود ضبط و آماده کرده اند و بخش عمده موسیقی کار هم با تلفن همراه ضبط شده است.
این پروژه با همکاری تئاتر «بیوندو پالرمو» و دعوت از نوازندگان کشورهای مختلف و خوانندگی «تونی بونگارو» و «باربارا اِرامو» در بخش ایتالیایی آماده انتشار شده است. در این اثر به غیر از نوازندگی تنبور پژمان تدین، نوازندگانی از کشورهای فرانسه، آرژانتین، کره جنوبی، سنگال، آلمان، اسپانیا، هندوستان و استرالیا ساز زده اند. کشورهایی که همگی همانند ایران درگیر بحران شیوه ویروس کووید – ۱۹ و قرنطینه هستند.
موزیک ویدیوی بنی آدم با هدف بیان پیام صلح و دوستی و همدلی تولید شده و در ابتدای ویدیو هم از شعر «بنی آدم اعضای یک پیکرند» با عنوان اطلاعیه ای ابدی برای بشریت یاد می شود.
در توضیحات ابتدای ویدیو، علیرضا قربانی با عنوان خواننده توانای ایرانی معرفی می شود. این موزیک ویدیو نسبت به سایر آثار علیرضا قربانی فضای متفاوتی دارد و پیشبینی می شود با بازخورد زیادی در بین مخاطبان داخلی و بین المللی او مواجه شود.»