به آهنگسازی رضا علی آبادی؛ قطعه بی کلام در انتظار تو منتشر گردید

به آهنگسازی رضا علی آبادی؛ قطعه بی کلام در انتظار تو منتشر گردید

به گزارش پیلانو رضا علی آبادی آهنگساز موسیقی ایرانی و نوازنده تنبور تازه ترین تک آهنگ خویش را با همراهی حسین صالحی نوازنده سازهای کوبه ای و مصباح قمصری منتشر نمود.
دریافت ۴ MB
به گزارش پیلانو به نقل از مهر، تک آهنگ بی کلام «در انتظار تو» به آهنگسازی رضا علی آبادی نوازنده تنبور با محوریت ساز تنبور و سازهای کوبه ای پیش روی مخاطبان قرار گرفت.
رضا علی آبادی درباره این اثر توضیح داده است: «این قطعه بی کلام که چند سالی از کاور کردن آن می گذرد سرانجام در این روزهای قرنطینه فرصتی برای تکمیل آن پیش آمد و آغاز به ضبط آن کردم. در این قطعه حسین صالحی نوازندگی سازهای کوبه ای را بر عهده داشت و مصباح قمصری عزیز هم ضبط و میکس و مستر کار را بر عهده گرفت. این قطعه کاملا سازی و بی کلام آهنگسازی شده است، اما بدلیل فرم کلی و هم پویای جملات می تواند برای مخاطب بسیار هیجان انگیز باشد. البته با عنایت به این که مدت طولانی از ساختن این قطعه گذشته است اما همچنان تازگی خویش را حفظ نموده است. ضمن اینکه تنبور ظرفیت آهنگسازی اینگونه فرم ها را بسیار دارد.
به زودی در ماه های پیش رو یک قطعه با کلام هم منتشر خواهم کرد که احیانا یکی از خوانندگان سرشناس خوانندگی آنرا بر عهده خواهد داشت.»