توسط مرکز موسیقی حوزه هنری؛ بی کرانگی در دسترس مخاطبان قرار گرفت

توسط مرکز موسیقی حوزه هنری؛ بی کرانگی در دسترس مخاطبان قرار گرفت

به گزارش پیلانو آلبوم موسیقی بی کرانگی با موسیقی ارشاد رازانی و شعر و کلام قربان ولیئی توسط مرکز موسیقی حوزه هنری در بازار موسیقی منتشر گردید.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، «بی کرانگی» عنوان تازه ترین اثر تولید شده از جانب مرکز موسیقی حوزه هنری است که طی روزهای اخیر با موسیقی ارشاد رازانی و شعر و صدای قربان ولینی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.
در توضیح این آلبوم آمده است: آلبوم «بی کرانگی»، اثری آرامش بخش و متفاوت، با شعر و صدای دکتر قربان ولیئی و موسیقی ارشاد رازانی ست. قربان ولیئی، شاعر شناخته شده همروزگار ماست که در حوزه شعر عارفانه شاید بتوان او را برجسته ترین شاعر و غزل سرای معاصر دانست. ولیئی که علاوه بر شاعری، مدرس ادبیات در دانشگاه و صاحب نظر حوزه ادبیات عرفانی است.
«نام تو»، «ای عشق»، «بی کرانگی»، «چوپان»، «به تو باید نگاه کرد»، «صبح که برخاستم»، «رودخانه نگران»، «طوفان»، «به رنگ نور»، «خیابان»، «بدون تو»، «روزهای بی تو» قطعاتی هستند که در این آلبوم گنجانده شده است.
مرکز موسیقی حوزه هنری طی هفته های گذشته آلبوم های «نجوای جان» مشتمل بر بهترین آثار استاد سید احمد مراتب با مبحث نیایش خداوند و ستایش اهل بیت(ع) و «شهر مناجات» با صدای محمدتقی سعیدی، حسام الدین سراج، جمال الدین منبری، فاضل جمشیدی، حسین علیشاپور، رسول رهو، صبح فلاحتی، حمید خزائی، سید محسن حسینی و هادی فیض آبادی، آوازهای دلنشینی در فضای نیایش و «شمس جان» به آهنگسازی عماد توحیدی و صدای داود آزاد را منتشر نموده بود.