توسط مرکز موسیقی حوزه هنری؛ شهر مناجات شنیدنی شد

توسط مرکز موسیقی حوزه هنری؛ شهر مناجات شنیدنی شد

به گزارش پیلانو آلبوم موسیقایی شهر مناجات شامل برگزیده ای از مناجات خوانی ۱۰ خواننده موسیقی سنتی از سه نسل مختلف، به مناسبت ماه مبارک رمضان تولید و روانه بازار شده است.

به گزارش پیلانو به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، آلبوم موسیقی «شهر مناجات» با مناجات خوانی ۱۰ خواننده موسیقی سنتی از سه نسل مختلف، به مناسبت ماه مبارک رمضان تولید و روانه بازار شده است.
در این آلبوم که با همت مرکز موسیقی حوزه هنری و دفتر موسیقی و سرود صدا و سیما انتشار یافته است، محمدتقی سعیدی، حسام الدین سراج، جمال الدین منبری، فاضل جمشیدی، حسین علیشاپور، رسول رهو، صبح فلاحتی، حمید خزائی، سید محسن حسینی و هادی فیض آبادی، آوازهای دلنشینی در فضای نیایش عرضه کرده اند.
این مناجات خوانی ها با شعر شاعرانی چون بیدل دهلوی، مولانا، حافظ، عطار، نظامی در دستگاه ها و آوازهایی همچون شور، اصفهان، همایون، ماهور، دشتی، شوشتری و افشاری اجرا شده است.
ضبط ۸ قطعه از این آلبوم در استودیو پژواک حوزه هنری انجام شده و دو قطعه در شهرهای اصفهان و یزد ضبط شده اند. میلاد عرفان پور، مدیریت تولید و سروش بخشش، نظارت ضبط این آلبوم را برعهده داشته اند.
علاقه مندان از الان می توانند برای تهیه آلبوم موسیقی «شهر مناجات» به صورت نسخه اصلی به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور رجوع کنند.