در روزهای آغازین ماه رمضان؛ قطعه ساقی با صدای حمید هیراد منتشر گردید

در روزهای آغازین ماه رمضان؛ قطعه ساقی با صدای حمید هیراد منتشر گردید

پیلانو: حمید هیراد خواننده موسیقی پاپ در ایام آغازین ماه مبارک رمضان قطعه ساقی را با مضمونی عرفانی پیش روی مخاطبان قرار داد.
دریافت ۸ MB
به گزارش پیلانو به نقل از مهربه نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «آوازی نو»، قطعه «ساقی» با آهنگسازی و خوانندگی حمید هیراد منتشر گردید. این قطعه ترانه ای با مضمونی عرفانی دارد که حمید هیراد ترانه اش را نیز سروده است. این ترانه به گفت وگویی میان پروردگار و بنده اش پرداخته و به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان تولید و پخش شده است.
«ساقی» اولین اثر حمید هیراد در سال جدید است و تنظیم این قطعه را مهرشاد خنج برعهده داشته است.
هیراد در صفحه شخصی اش درباره این قطعه نوشته است: «داشتم فکر می کردم که انسان وقتی تنها میشه، وقتی امیدش از غیر خودش بریده میشه، اون وقت دلش یه دفعه می ریزه. یه دفعه احساس می کنه خیلی بهت نزدیکه. حتی نزدیک تر از رگ گردن. اون وقته که دوس داری یه دنیا براش حرف بزنی و بغضایی که یادگار سال هاست روی شونه ش خالی کنی.
یاد داستان موسی و شبان افتادم. خدایی که هم عاشق و هم معشوقه، راضی نمیشه دل بنده ش بشکنه. دوس داره با هر زبانی که خودش بهت داده باهاش حرف بزنی. من که امیدم به خودش بود و هست. خواستم از عمق وجودم که جای خودشه براش بنویسم که یه دفعه قلمم جایی دیگه چرخید. با اشک نوشتم و نوشتم که شد این ترانه…. از خودش بابت تمام نعمت هایش سپاسگزارم و عاشقونه عاشقشم.»

منبع: