یادگار دوست؛ یادی از مثلث روشن روان – شهرام ناظری – مولانا بعلاوه ویدیو

یادگار دوست؛ یادی از مثلث روشن روان – شهرام ناظری – مولانا بعلاوه ویدیو

به گزارش پیلانو کامبیز روشن روان در ویدیویی که جهت شرکت در پویش مشاهنر ضبط کرده است، می گوید که هنرمندان در شرایط سخت آثار ماندگارتری می سازند و از هنرمندان می خواهد که هر کدام به نوبه خود کاری را اجرا یا بسازند و هنر را به خانه مردم ببرند.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا، کامبیز روشن روان ـ آهنگساز ـ در ویدیو خود بیان می کند: «من کامبیز روشن روان، یکی از اعضای مشاهنر در شرایطی که به علت شیوع کرونا شرایط سختی را می گذارنیم و باید باتوجه به سفارش مسئولین در خانه بمانیم، در خانه مانده ام و مشغول ساخت موسیقی هستم. می دانم که هنرمندان معمولا در شرایط سخت می توانند کارهای ماندگاری به وجود بیاورند. به یاد دارم در سخت ترین شرایطی که در اوایل دهه ۶۰ در دوران جنگ تحمیلی داشتیم، آلبوم «یادگار دوست» را که تا حالا جذابیت خویش را حفظ نموده است، در شرایطی که تهران مدام موشک باران می شد، ساخته و ضبط کردیم. ازاین رو در این ایام هر هنرمندی که توانش را دارد می تواند به اجرا و یا ساخت مشغول باشد تا هنر را منزل مردم بیاورد، سبب تلطیف روحیه آنها شود و کمک کرده باشد تا مردم آرامش بیشتری پیدا کنند.»
این هنرمند همینطور در متنی که پیشتر در اعلام پیوستنش به این پویش فرستاده بود، نوشته است: «کامبیز روشن روان هستم، یکی از اعضای جامعه موسیقی که با اشتیاق به کمپین «مشاهنر» پیوستم. در این روزهای سخت کرونایی لازم است با همدلی و همیاری برای خروج از این بحران و کمک به عزیزان جامعه پزشکی که از جانشان برای کمک و درمان بیماران مایه گذاشته اند، در خانه بمانیم و رهنمودهای بهداشتی را رعایت نماییم. از هنرمندان جامعه هنری هم درخواست می کنم به کمپین «مشاهنر» بپیوندند.
با مهر، کامبیز روشن روان»
در ادامه می توانید ویدیو صحبت های روشن روان و بخشی قطعه از آلبوم «یادگار دوست» را با صدای شهرام ناظری، مشاهده و گوش کنید:
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4