کرونا نمایشگاه هنر دوبی را به تعویق انداخت

کرونا نمایشگاه هنر دوبی را به تعویق انداخت

به گزارش پیلانو مسئولان نمایشگاه سالانه «هنر دوبی» اعلام نمودند که به علت نگرانی از شیوع ویروس «کرونا» در خاورمیانه، تاریخ برگزاری این نمایشگاه را به تعویق می اندازند.
به گزارش پیلانو به نقل از ایسنا و به نقل از آرت نت، قرار بود چهاردهمین دوره از نمایشگاه «هنر دوبی» از بیست و پنجم تا بیست و هشتم مارس برگزار شود، اما بعد از به تعویق افتادن برگزاری آن، مسئولان نمایشگاه قصد دارند جای خالی آنرا با برنامه ها و گفت و گوی های محدود و در رابطه با هنر «دوبی» پر کنند.
این مجموعه برنامه ها که بعضی از آنها گفت و گو محور هستند در فاصله زمانی که در ابتدا برای برگزاری نمایشگاه «هنر دوبی» تعیین شده بود، برگزار خواهند شد. هنوز اطلاعات دقیقی از جزئیات برنامه های جایگزین شده در دست نیست اما اعلام شده یکی از برنامه‎ های جایگزین، نمایشگاهی به نام «ساکنین» خواهد بود که آن دسته از آثار هنرمندان آفریقایی را به نمایش خواهد گذاشت که در زمان اقامتشان در «دوبی» خلق شده اند.
تصمیم مسئولان برگزاری نمایشگاه «هنر دوبی» در حالی اعلام گردید که در هفته اخیر موجی از مبتلایان به ویروس کرونا در بخش های مختلف خاورمیانه همچون «دوبی»، «لبنان» و «ایران» گزارش شد.
تابحال در امارات متحده ۲۱ نفر مبتلا به ویروس «کرونا» شناسایی شده اند.