موسیقی فجر ۳۵ در آینه مهر؛ آرون افشار در فجر ۳۵ می خواند

موسیقی فجر ۳۵ در آینه مهر؛ آرون افشار در فجر ۳۵ می خواند

پیلانو: آرون افشار از خوانندگان جوان موسیقی پاپ پس از برگزاری دور اول تور کنسرتهای خود در تهران و شهرستان بازهم میزبان مخاطبانش طی نخستین کنسرتش در قالب جشنواره موسیقی فجر خواهد بود.

به گزارش پیلانو به نقل از مهر، آرون افشار یکی ازخوانندگان جوانی که در ماه های اخیر به شهرت دست پیدا کرده پس از برگزاری دور اول تور کنسرتهای خود در تهران و شهرستان بازهم میزبان مخاطبانش طی نخستین کنسرتش در ششمین روز از برگزاری جشنواره موسیقی فجر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی خواهد بود.
این خواننده موسیقی پاپ که با آهنگ «جانم باش» به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد، در ایام اخیر مشغول برگزاری دور اول کنسرتهای خود به رهبری ارکستر معین راهبر تحت امتیازموسسه «آوای فروهر» است. وی تابحال در جزیره کیش، رشت و تبریز به اجرای برنامه پرداخته و مقرر است در شهرهای دیگر کشور نیز کنسرتهای خودرا برگزار کند. این در حالیست که برگزاری کنسرت در قالب جشنواره موسیقی فجر نخستین تجربه حضور وی در چارچوب یک رویداد ملی است که با تصمیم ستاد جشنواره و برادران حاتم پور مدیران موسسه «آوای فروهر» صورت خواهد گرفت.
آرون افشار که در ماه های اخیر عمده کارهای خودرا متمرکز بر تولید تک آهنگ کرده، به زودی نخستین آلبوم رسمی خودرا نیز منتشر خواهدنمود. در این آلبوم که مدیریت هنری و تنظیم های آن بر عهده معین راهبر بوده ترانه هایی از علیرضا مرتضی قلی، امیر حسام افشار، عاطفه حبیبی، مهرزاد امیرخانی، حامد دهقانی، فرامرز جعفری در آلبوم گنجانده شده است.
این خواننده طی ماه های گذشته آثاری چون «کجایی»، «شب رویایی»، «جانم باش»، «یار قدیمی»، «گیسو پریشان»، «دلشوره»، «خط و نشان»، «طبیب ماهر»، «مادر» و «زلزله» را در دسترس مخاطبان قرار داده است.
سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به ریاست محمد اله یاری (مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، دبیری شاهین فرهت از چهارشنبه ۲۳ بهمن تا روز چهارشنبه ۳۰ بهمن در تالار وحدت، تالار رودکی، بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، تالار سوره حوزه هنری، مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی میزبان مخاطبان خواهد بود. این در حالیست که ۸۲ گروه موسیقی در بخش های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک، بین الملل، پاپ، ارکسترال، تلفیقی، بانوان، کودک و نوجوان با ۹۰ اجرا در ۸۰ نوبت به اجرای برنامه می پردازند.

منبع: